Busreis naar FC Groningen-AJAX 8 Op 21 november moest Ajax het opnemen tegen FC Groningen. Schijnbeweging organiseerde een busreis naar deze wedstrijd. Rond half elf 's ochtends vertrokken we met twee bussen richting het Oosterpark. Aan boord van de bussen waren de peciale gasten van die dag, Gerard Flolzheimer en Michael van Praag, die ook wel eens wilden meemaken hoe gezellig het is om met de Schijnbewegingbus naar een uitwedstrijd te gaan. Tijdens de heenreis werden er lootjes verkocht, waarmee als hoofprijs het shirt van Dennis Bergkamp te winnen was. Het shirt met het nummer tien was erg gewild, maar uiteindelijk was er natuurlijk maar één gelukkige winnaar. De reis verliep iets sneller dan verwacht, dus er was tijd voor een paar tussenstops. Ondanks de kou waren er nog genoeg liefhebbers voor een potje voetbal op een parkeerplaats, waarbij vooral de atletische vermogens van meegereisde supporterscoördinator Theo Damen in het oog sprongen. Op de ijspiste van Groningen won AJAX uiteindelijk toch nog gemakkelijk met 4-0. Vier keer de kans om je warm te juichen, samen met Michael van Praag en Gerard Holzheimer, die voor deze gelegenheid ook in het supportersvak hadden plaatsgenomen. Klasse van de beide AJAX-bestuurders dat ze ook eens een dag met de supporters meegingen. De terugreis verliep net zo voorspoedig als de heenreis. Extra reden tot vreugde was er, omdat John de Wolf tegenwoordig ook ambities heeft om te scoren en Vitesse trefzeker aan een kostbaar punt hielp. SCHIJNBEWEGING TTÏ7ÏT

Schijnbeweging (1993) | 1993 | | pagina 8