Supporterstreinen naar Twente en MAC 6 •1 naar Ajax omdat hij geblesseerd is, dat zou hij dan als een stap terug zien, Over zijn doel voor dit seizoen is Frank Rijkaard duidelijk: kampioen worden, "Het kampioenschap van Nederland. Daar zullen we alleen in slagen als we elke wedstrijd messcherp zijn. Het zou ook leuk zijn om naar Amerika te gaan, als ik geselecteerd wordt. Maar dat is nu niet mijn hoofddoel. Het enige doel is op het moment kampioen worden met Ajax." Zo horen we het graag. Ajax kampioen en Frank Rijkaard met de wereldcup in Amerika. Opvallend is wel dat Cruijff dan waarschijnlijk bondscoach is en dat hij frank Rijkaard bij zijn komst naar Ajax min of meer als op zijn retour zijnd afschilderde. Nou ja, we zullen zien, als Ajax maar kampioen wordt en de supporters maar op blijven vallen! (Met dank aan Eija Kautonen en Frank Rijkaard) Schijnbeweging heeft weer twee keer eten en drinken verkocht in de supporterstrein, naar Twente en naar NAC. Voor de wedstrijd FC Twente-Ajax hadden we een primeur. Bij wijze van proef werd er nu ook eten en drinken tijdens de heenreis verkocht. Met één klein verschil: op de heenreis mochten we geen blikjes verkopen, dus werden er pakjes Appelsientje en Chocomel verkocht. Bij de terugreis waren er weer gewoon blikjes Cola en Fanta. Alles verliep prima en naar ieders tevredenheid, zodat we besloten om ook naar Breda op de heen- en terugreis eten en drinken te verzorgen. Vanwege het succes in de supporterstrein naar Vitesse Arnhem, hebben we de loterij voortgezet. Ook op de treinreizen naar Enschede en Breda. De loterij wordt enthousiast ontvangen, niet zo gek als je kijkt naar de prijzen. Bij Twente was de hoofdprijs het AJAX uit-tenue met nummer drie en bij NAC was er een echt Amsterdammertje (het paaltje, niet Mike) te winnen! In de tweede helft van het seizoen zullen we ook met de supporterstrein meereizen om iedereen van eten en drinken te TaïTïïTSVj f.GINC

Schijnbeweging (1993) | 1993 | | pagina 6