SCHIJNBEWEGING Supporters Om deze alternatieve reis zo goed mogelijk te laten verlopen, hopen we op jullie medewerking. Zodat we in de toekomst meer van dit soort reizen kunnen regelen. Deze busreis is de eerste vanuit schijnbeweging. Punt 1Drankgebruik Bier zal alleen op de terug weg verkrijgbaar zijn. Mochten jullie zelf drank bij jullie hebben hou je zelf dan onder controle. Want je weet Drank maakt meer kapotenz. Bijgaande treffen jullie een enquete formulier aan. Willen jullie deze een 1/2 uur voor we terug zijn in de Meer invullen. Aangezien we alles in een week moesten regelen verliep niet alles vlekkeloos. Maar we hopen op jullie steun, (Graag wel serieus invullen.) Punt 3 Als we de enquete formulieren ophalen is er een vrijblijvende collecte voor vuurwerk. (Auxerre) Tegen Volendam thuis zullen we voor de laatste keer collecteren op de F- Side. Dit omdat we niet al ons lidmaatschap geld in een keer willen besteden. Tevens willen we een kleine bijdrage aan de chauffeurs geven, zodat we altijd weer op hun kunnen rekenen Punt 4 Omdat we verwacht hadden dat de toegangskaarten (psv - AJAX) goedkoper zouden zijn, wilden we jullie een reductie geven op kaartjes voor Volendam uit. Helaas vielen de kaarten duurder uit. Dus nu kunnen jullie een kaartje (Volend. - AJAX) tegen de gewone prijs kopen. Punt 5 Er reizen 4 politie mensen in burger mee die de boel (mocht dat nodig zijn) coördineren. Als we terug zijn wijzen we ze aan en mogen jullie ze in elkaar slaan. Foutje bedankt. Schijnbeweging regelt het allemaal. Prettige wedstrijd. ruuu

Schijnbeweging (1993) | 1993 | | pagina 16