laten we ons eerst even voorstellen SCHIJN "BEWEGING1 Zoals jullie waarschijnlijk wel zullen weten, zal ongeveer half Mei een nieuwe suportersvereniging gestart worden door Ajax. Wij ,van het ANTI-PRAATHUIS hebben in het verleden al vaker mee gemaakt dat Ajax zich meer in eigenbelang opstelt dan iets te doen voor het tuig van de F-side. De nieuwe suportersclub bestaat voornamelijk uit bobo's, buurt- en maatschappelijkwerkers enz. Die het een en ander willen organiseren zoals viswedstrijden, praatavonden en zaalvoetbalwed- stijden. Dit is in onze ogen een giller. Wij hebben liever genoeg kaarten voor uit en thuiswedstijden, eten, drinken en joints in de trein en een heftige sfeer op de tribune, (vuurwerk voor de wedstijd) anders valt er weinig te lullen. Het is natuurlijk leuk als je via een buurthuis goedkoop naar Ajax kan (uitwedstrijden), maar de subsidie aan een buurthuis willen we voor andere dingen gebruiken. Dus laat Ajax maar eens afkomen. *Waarschijnlijk heeft de moeder van Hans van Breukelen te veel vitamine A geslikt. Of we dit blad voortzetten ligt geheel aan jullie reactie's. We gaan in ieder geval door met akties en plannen maken. Onze naam schijn "beweging" zegt al meer dan genoeg. We zullen proberen bij thuis wedstijden het laatste nieuws te schrijven. Ook hoe we naar uitwedstrijden reizen b.v. zoals tegen feyenoord waar nog lang over nagesproken word waar de politie een half uur over doet lukte ons in een minuut Het plein leeg te slaan, het leek de marathon van rotterdam wel. Tevens willen wij verslagen schrijven over uit de hand gelopen wedstrijden. We zullen een enkele keer geld inzamelen voor vuurwerk en akties. spreekwoord van de week voor de wedstrijd Ajax Den Haag Hoe meer dooie zielen hoe meer vreugd. p.s. We zijn bezig met een postbus nummer voor reactie's, plannen, foto's enz.

Schijnbeweging (1993) | 1993 | | pagina 19