I Supportersvereniging Schijnbeweging en supportersvereniging Ajax zijn momenteel in gesprek over een verregaande samenwerking. Over het hoe en waarom zullen we proberen hier enige uitleg te verschaffen. De Realiteit- De wet over de identificatieplicht en het toekomstige COTASS-project maken het voor supporters onmogelijk op een andere manier aan kaartjes te komen dan met een clubcard en dan alleen nog via de officiële kanalen. Supportersvereniging Ajax heeft bij de verdeling van kaarten een voorrangspositie. Om in de toekomst nog verzekerd te zijn van toegangskaarten voor Ajax bestaat geen andere mogelijkheid dan je daarbij aan te sluiten. Als je niet meedoet kun je niets meer organiseren, wantje komt het stadion niet meer in. Simpel. Het Plan: Supportersvereniging Schijnbeweging is voor jullie opgericht en met groot succes. Dat jullie van Schijnbeweging lid geworden zijn en niet van Ajax heeft z'n redenen. Dat heeft de Ajax supportersvereniging ook onderkent. Daarom zal Schijnbeweging een, binnen de mogelijkheden van de vereniging, zelfstandige afdeling worden van de officiële Ajax supportersvereniging. Schijnbeweging zal doorgaan met het organiseren van haar aktiviteiten en de eigen identiteit behouden, zoals jullie Schijnbeweging nu kennen. Het belangrijke verschil is echter, dat we dan samenwerken met de officiële supportersvereniging, zodat niet alleen nu, maar ook in de toekomst kaarten en service van Schijnbeweging zijn gegarandeerd. Het Hoe: Jullie zijn nu lid van Schijnbeweging. Dat blijven jullie ook, maar jullie worden dan meteen lid van de Ajax supportersvereniging. We hebben echter wel jullie toestemming daarvoor nodig, wantje begrijpt dat we met ons ledenbestand heel voorzichtig omgaan. Als je het formulier terugstuurt, wordt je als de samenwerking definitief is, niet alleen lid van Schijnbeweging, maar ook van de Ajax supportersvereniging. De contributie blijft voor seizoenkaarthouders gelijk. Voor niet-seizoenkaarthouders wordt de prijs waarschijnlijk en helaas F 50,-. Maar wat voor de contributie geldt, geldt voor alle afspraken: er is nog niets vastgelegd en we weten nog niet wanneer de samenwerking precies ingaat Tot die tijd blijven wij je nog op onze oude manier van dienst zijn. We houden jullie natuurlijk van alle ontwikkelingen op de hoogte. Let voor de komende Schijnbeweging aktiviteiten en de eventuele samenwerking op het Schijnbeweging boekje. Voor vragen kun je bij ons terecht op de bekende manieren. Als je twijfelt, klachten hebt of iets is onduidelijk vraag dan ook! Stuur je toestemming op naar SCHIJNBEWEGING! Graag ZO SNEL MOGELIJK Ik blijf lid van Schijnbeweging en wordt dus lid van de afdeling Schijnbeweging van de Ajax supportersvereniging Naam Adres Telefoon Lidnummer Schijnbeweging Seizoenkaart: NEE JA. vak Ben je al lid van de officiële supportersvereniging Ajax' NEE JA. lidnummer Stuur deze bon in een gefrankeerde envelop naar SCHIJNBEWEGING. Postbus 1293 1500 AG Zaandam

Schijnbeweging (1993) | 1993 | | pagina 17