DE AFTRAP 33 SOCIAL MEDIA De officiële Ajax apps zijn zo geconfigureerd dat ze automatisch de Twitter-hashtag van de wedstrijd oppakken, waardoor je kan zien hoe anderen de wedstrijd beleven. Voor nog meer interactie, volg Ajax dan via de sociale mediakanalen. Regelmatig hebben we prijsvragen, vragen we je om je mening en organiseren we livechats met spelers. Je leest het laatste nieuws als eerste. www.twitter.com/afacajax De officiëleTwitter van Ajax is recentelijk door de grens van 250.000 volgers gebroken. Wij danken hiervoor de fans die ons geholpen hebben deze mijlpaal te bereiken. Wist je overigens dat Ajax op merkelijk veel Twittervolgers heeft in Indonesië? Middels de Ajax- Twitter kun je tegenwoordig ook Vines zien en worden selectief tweets vertaald in het Engels voor onze internationale fans.Tijdens de wedstrijd kun je het minuut-tot-minuutverslag volgen. www.facebook.com/afcajax De 715.000 volgers op de Ajax Facebook maken het de grootste Nederlandstalige Facebookpagina (bron: Facebook Monitor 2013). We publiceren gelijktijdig ook in het Engels. Wist je dat onze vol gers op Facebook voor meer dan twee derde uit buitenlandse fans bestaan? De video's die we op de Ajax Facebook plaatsen, maken we speciaal voor Facebookdoeleinden. Korte video's met opmerkelijke beelden. Een mooie goal, een actie van de trainer; kort interviewtje of een trucje met bal. Dat fans dit soort beelden waarderen, blijkt wel uit de kijkcijfers! Daarnaast kun je op de Ajax Facebook foto's van je helden en wedstrijden bekijken of bijvoorbeeld Football Fantasy Manager spelen. Kijk eens in de Ajax Facebook-tabs voor meer mogelijkheden. FHoud bovendien ook Instagram en Pinterest in de gaten.Wie weet kom je daar binnenkort ook Ajax tegen. www.youtube.com/ajax Bekijk alle filmpjes van Ajax TV op het officiële Ajax-kanaal van YouTube. Op youtube.com/ajax vind je o.a. voorbeschouwingen met spelers, historische terugblikken én filmpjes over deToekomst. KIJKEN IN HET STADION Mocht je weieens de thuiswedstrijden van Ajax bezoeken, dan weet je dat er vroeg bij moet zijn, wil je een Kick Off bemachtigen. Van het programmablad worden er ongeveer 25.000 gedrukt, dus dat betekent voor iedere twee personen één exemplaar De Kick Off staat bol van relevante informatie over de wedstrijd. De ArenA is met haar partners hard aan het werk om het mo biele bereik in het stadion te verbeteren. Er zijn al meer antennes bijgeplaatst, maar het gebruik van dataverkeer groeit enorm hard. Zoveel mensen op een relatief kleine ruimte van een goed werkenc netwerk te voorzien, is een grote uitdaging. Wij verwachten dat hef bereik in het stadion dit seizoen weer beter wordt dan vorig jaar Het vorig jaar geïntroduceerde narrowcastingnetwerk begint zijr vruchten af te werpen. Op ArenA Noord eerste ring is een sport- café gerealiseerd. Hier kun je voorafgaand aan de wedstrijd (en ook achteraf) via meerdere schermen de andere Eredivisiewedstrijden internationaal voetbal en ook andere livesporten volgen. Op deze manier hoef je niet meer thuis te blijven, maar start de stadionbe leving al vroeg voor de wedstrijd! THUIS KIJKEN De wedstrijden van Ajax worden via de nieuwe tv-zender FOX Sports Eredivisie aangeboden. De nieuwe FOX-studio's zien er fantastisch uit en de wedstrijden van Ajax zullen in nog meer detail gevolgd kunnen worden. Achtergronden, voorbeschouwingen en wedstrijdanalyses zijn nog nooit zo professioneel in beeld gebracht De vertrouwde plek van Ajax TV blijft ook bij FOX gehandhaafd Iedere avond, zes dagen per week word je in een half uur volledig geïnformeerd over het reilen en zeilen op de club. En als je een uitzending hebt gemist, geen nood, ze worden regelmatig op de FOX-zenders herhaald. Ajax kijkt uit naar het nieuwe televisie- Eredivisieseizoen in samenwerking met FOX. De verslaggevers en cameramensen van Ajax TV brengen het actuele nieuws in beeld, maar verzorgen ook mooie achtergrondreportages. HET JAARBOEK Wil je alles over het afgelopen seizoen nog eens rustig nalezen en terugzien, dan is er Het Officiële Ajax Jaarboek 2012-2013. Het nieuwste Jaarboek vertelt het complete verhaal van het 32ste kampioenschap. Op de bijgesloten dvd trekken de opvallendste momenten nog een keer voorbij. De eerste exemplaren van het nieuwste Jaarboek werden tijdens de voorbereiding uitgereikt aan de technische staf.

Presentatiegids (1987-2013) | 2013 | | pagina 33