MEDIA DE AFTRAP 31 iV Live statistieken ©afcajax twitter feed Opstelling Twitter over de wedstriid De media van Ajax groeien voortdurend. Meer en meer fans willen niets missen over de club, willen de laatste betrouwbare informatie ontvangen en een kijkje achter de schermen nemen. Dat geldt voor zowel onze Nederlandse als onze internationale fans. Deze laatste groep willen we bedienen door steeds meer nieuws en achtergronden meertalig aan te bie den. Ajax Club TV is bijvoorbeeld in 85 landen te zien met een programma van een uur met het beste van Ajax TV. Uiteraard zul len we de nieuwste media-initiatieven altijd eerst voor onze vaste trouwe fans in Nederland ontwikkelen. Vandaar hierbij alvast een overzicht van waar we de afgelopen tijd aan gewerkt hebben en wat er nog in de planning staat. De officiële Ajax tablet app De tablet app heeft alles wat de mobiele app ook biedt, maar is ruimer van opzet en biedt een betere ervaring in het kijken van Ajax-video's. Bovendien hebben we de tablet app uitgebreid met spelerspagina's waarop je alles kan vinden over je helden. DE AJAX-WEBSITE De meest complete bron van informatie over alles wat met Ajax te maken heeft, is de website www.ajax.nl.Wij pretenderen een grote betrouwbaarheid, dus pas als Ajax het meldt, is het echt waar Naast nieuws vind je er ook dagelijks nieuwe gratis te bekijken video's, foto's van je helden, wedstrijdinformatie en natuurlijk de laatste merchandise-artikelen. Recent hebben we de 'fanzone'-omgeving van Ajax nieuw leven ingeblazen. Hier kun je Ajax-games spelen, de laatste trending topics vinden en interactieve dingen doen met Ajax. Misschien leuk om te weten dat bijna zeventig procent van de losse wedstrijdkaarten verkocht wordt via de website. Dus ook voor ticketinformatie is ajax.nl bij uitstek de beste keuze. Onlangs hebben we de URLwww.afcajax.com geclaimd, waardoor je via dit webadres rechtstreeks naar de Engelse site wordt geleid. Voor dit seizoen willen we bezoekers van de site beter bedienen door de site te optimaliseren voor mobiel en tablet. Wil je daar niet op wachten, download dan de verschillende officiële Ajax-apps die we in de afgelopen tijd hebben ontwikkeld. AJAX-APPS De officiële Ajax mobiele app De app van Ajax is de enige officiële, zoals in het startscherm van de app staat vermeld. Hij is gratis te downloaden van de Apple- en Android-appstores. Laatste nieuws en gratis video's kijken zijn vaste onderdelen, alsook een complete second screen-omgeving met uitslagen, real time-wedstrijdstatistieken, spelersstatistieken, opstellingen, Ajax-radio met livecommentaar van de wedstrijd en social media-integratie waarmee je alles kan delen met je vrienden! Football Fantasy Manager app voor mobiel en tablet Sinds een halfjaartje kun je zelf coach zijn van het eerste elftal van Ajax. Download de game in de Apple- en Android-appstores en speel mee! Stel je eigen team samen, maak ze beter en creëer je eigen wereld waarin de spelers het best tot hun recht komen. De maandwinnaars krijgen VIP-tickets voor een wedstrijd of kunnen een gesigneerd shirt winnen. Doe ook mee! De Ajax Live app In samenwerking met de Eredivisie en Club Mo biel is de live app van Ajax ontwikkeld, waarmee je een abonnement kan kopen voor het bekij ken van de livewedstrijden van Ajax. Je kunt nu dus altijd en overal de wedstrijd van Ajax zien! De Ajax iMag app Het Ajax iMagazine is het virtuele magazine van Ajax met onderwer pen die blijvend zijn of langere tijd relevant zijn. Zo zijn er specials gemaakt over de Denen bij Ajax, het kampioensschap, Sjaak Swart 75 jaar; de AjaxVrouwen en nog vele andere onderwerpen. Aankomend seizoen staat er in ieder geval een Champions League-special in de planning. Naast het web zijn de iMagazines vanaf nu ook te vinden in de Ajax iMagazine kioskapp, die te downloaden is voor de iPad.

Presentatiegids (1987-2013) | 2013 | | pagina 31