KAARTVERKOOP GEHANDICAPTENBELEID DE AFTRAP 17 UEFA Champions League of de KNVB Beker Ook kun je jaarlijks via dit platform je (Seizoen) Club Card verlengen. Kortom, een online tool die je 24 uur per dag 7 dagen in de week inzicht geeft in de status van jouw Ajax (Seizoen) Club Card en je persoonlijke gegevens! TWITTER@AJAXSUPPORT Volg al het supportersnieuws via @AjaxSupport, en je bent altijd als eerste op de hoogte van het laatste nieuws omtrent kaartverkoop, verkoopschema's, nationale uitwedstrijden (scanpunten, vervoer; omwisselen, opstapplaatsen), Europese (uit)wedstrijden, stadion verkoop, wijzigingen in het openbaar vervoer/ parkeergelegenheid, etc. Ook kun je hier terecht met al je vragen. SUPPORTERSZAKEN Ajax Supporterszaken behandelt alle zaken die direct met de sup porters te maken hebben. Supporterszaken is hét aanspreekpunt voor supporters, zij kunnen er terecht met al hun vragen. Naast de seizoenkaartenadministratie is Supporterszaken ook verantwoor delijk voor de administraties van de Club Cards, de Supportersver eniging, Ajax Jonge Schare en de Kids Club. Ajax Supporterszaken is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur via telefoonnummer 0900 AFCAJAX (2322529). SUPPORTERSBALIE In de hoofdentree van de Amsterdam ArenA bevindt zich de Ajax Supportersbalie. Meteen bij binnenkomst staan de medewerkers iedereen te woord. De Supportersbalie is een verlengde van de afdeling Supporterszaken; de medewerkers van de balie weten dus alles van de verschillende administraties en kunnen antwoord geven op alle vragen. Daarnaast kan iedereen bij de balie terecht voor het afsluiten van lidmaatschappen, voor betalingen, voor de aanvraag van uitkaarten en voor nog veel meer Openingstijden Ajax Supporters balie: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur De balie is telefonisch niet bereikbaar De Amsterdam ArenA heeft 155 aangepaste plaatsen voor rolstoelgebonden supporters. Een 70-tal plaatsen bevindt zich op de eerste ring en een 85-tal plaatsen is gesitueerd op het platform achter het doel aan de noordzijde. Het platform is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met de Amsterdam ArenA, de Supportersvereniging Ajax en met financiële steun van de gemeente Amsterdam.Vanuit de gracht is via een hel- lingbaan het enorme plateau achter het doel voor rolstoelgebruikers gemakkelijk te bereiken. Er zijn goede sanitaire voorzieningen voor gehandicapten naast het platform. Ajax heeft voor visueel gehandicapte supporters twee verslaggevers die vanaf de perstribune live verslag doen van de wedstrijd. Op het rolstoelplatform krijgen de supporters een radio te leen, waarmee zij het live-verslag kunnen beluisteren. De uitzending begint op het moment dat de spelers het veld opkomen en eindigt kort na het Het bezoeken van een wedstrijd van Ajax en het aanschaf fen van toegangskaarten kan snel en eenvoudig geregeld worden. Zelfs zo eenvoudig dat je je kaarten direct na je bestelling thuis kan afdrukken en vaak nog op de wedstrijddag bij de stadionkassa terecht kan voor de laatste toegangskaarten. Er gelden echter wel een aantal regels ten aanzien van de kaartverkoop. Kijk voor deze regels en overige info op www.ajax.nl. ledereen is van harte welkom in de Amsterdam ArenA. Ook fans zonder een Ajax Club Card! ONLINE KAARTVERKOOP Als supporter kan je heel eenvoudig vanuit huis toegangskaarten bestellen! Binnen een paar minuten is dat via de online kaartverkoop op www.ajax.nl te regelen en kan je direct je bestelde kaarten uitprinten. Het is uiteraard ook mogelijk om in de zomer- en win terstop een Ajax-seizoenkaart aan te schaffen. Met een seizoenkaart heb je toegang tot alle thuiswedstrijden van Ajax in de Eredivisie. Tevens heb je ten opzichte van andere clubkaarten voorrang bij de kaartverkoop voor competitie-, beker- en Europese wedstrijden. M IJ N AJ AXKAART Ajax heeft voor alle kaarthouders haar gegevens online beschikbaar gesteld. Na registratie kunnen alle (S)CC-houders hun gegevens via de website van Ajax inzien. Via Ajax.nl/mijnajaxkaart kun je zelf de status van je (Seizoen) Club Card bekijken, je gegevens aanpassen en je barcode opvragen. Zo kun je bijvoorbeeld ook als je je pas niet bij de hand hebt online tickets bestellen voor wedstrijden in de Eredivisie, laatste fluitsignaal.Tijdens de rust is er geen uitzending. Het signaal is alleen in de Amsterdam ArenA te ontvangen. Voor informatie over het bezoeken van een wedstrijd kunt u terecht op de website (ajax.nl/mindervaliden) of contact opnemen via het contactformulier op ajaxfoundation.nl.

Presentatiegids (1987-2013) | 2013 | | pagina 17