AJAX COMPLEET 135 AJAX MOBILE Als eerste club van Nederland biedt Ajax de fans een goedkope en aantrekkelijke manier van mobiele telefo nie, gekoppeld aan een Ajax-abonnement met speciale privileges. Op de handset staat een Ajax app, waarmee je verzekerd bent van de meest relevante en actuele infor matie waar je ook bent. Ajax TV is volledig geïntegreerd, chatten met je Ajax buddies en real t/me-statistieken zijn een vast onderdeel van Ajax Mobile. Natuurlijk ook met Ajax ringtones en wallpapers! De app is beschikbaar voor l-phone, Blackberry, Andriod en Nokia smartphones en te downloaden uit de respectievelijke app-stores. Met de app heb je bovendien exclusief toegang tot het wifi- netwerk van de Amsterdam ArenA zodat je altijd zonder datakosten extra informatie op je 'second screen' hebt tijdens de wedstrijden. HET OFFICIËLE AJAX JAARBOEK D-Day in de Amsterdam ArenA. Alles en iedereen met een rood en wit gekleurd hart kijkt uit naar dé ontkno ping in de Eredivisie. Deze vijftiende mei 201 I moét de dag worden waarop met gouden letters de dertigste landstitel wordt bijgeschreven op de erelijst van Ajax. Na zeven titelloze jaren is het tijd voor nieuw succes. Alle Ajacieden snakken naar de landstitel, maar wel met het besef dat FC Twente deze middag de zwaarst denkbare tegenstander is... Aan de glansrijk gewonnen kampioenswedstrijd tegen FC Twente ging een lang en fascinerend seizoen vooraf. Zo dwongen de Ajacieden als eerste échte daad kwa lificatie af voor de Champions League. Ook in de be slissende thuiswedstrijd tegen Dinamo Kiev leverde de wisselwerking tussen fans en spelers succes op. Binnen en buiten de krijtlijnen was Ajax dit kampioensjaar ook al voer voor discussie. De door Johan Cruijff ingezette 'fluwelen revolutie'sloeg geleidelijk om in een bikkelharde richtingenstrijd. Een strijd die de betrokkenen ook publie kelijk uitvochten en die slachtoffers maakte. Het seizoen 2010-201 I is ook het voetbaljaar dat Ajax begon met trainer Martin Jol en afsloot met de echte Ajacied De Boer Treurnis en ontevredenheid over het afkalvende Ajax-spel sloegen vanaf december om in optimisme en vertrouwen. Met Frank de Boer als nieuwe hoofdtrainer kreeg Ajax geleidelijk zijn vertrouwde gezicht weer terug. Lef, positiespel en een nieuwe aanvoer van Ajax-talenten vanaf deToekomst typeerden de aanpak van De Boer De verfrissende aanpak en nieuwe perspectieven leidden tot 'historisch' sportief succes. Het succes van de dertigste landstitel en de derde ster! In Het officiële Ajax Jaarboek 2010-2011 is alles te vinden over dit enerverende seizoen. Alle hoogte- en dieptepun ten passeren opnieuw de revue. Ook op de bijgesloten dvd trekken de opvallendste momenten in seizoensover zicht nog een keer voorbij. Het officiële Ajax Jaarboek 2010-2011, Carrera/Ajax, 176 pagina's dvd, ISBN 978 90 488 0915 8, €17,50 AJAX-SMS-DIENSTEN De Ajax-sms-diensten zijn een ideaal middel om op de hoogte te blijven van de laatste nieuwsfeiten en de actuele wedstrijdinformatie. Je ontvangt deze infor matie namelijk via je mobiele telefoon. Met de sms-dienst Match Info ontvang je het laatste officiële wedstrijdnieuws zoals de opstelling en de rust- en eindstand, Het laatste nieuws over aankopen, blessures en de kaartverkoop wordt verzorgd door de sms-dienst Ajax News. Aanmelden voor de sms-diensten is gemakkelijk. Stuur een sms-bericht met de tekst'Ajax match aan' of'Ajax news aan' naar nummer 4222. Wil je van beide dien sten gebruik maken, dan verstuur je de tekst'Ajax all aan' naar nummer 4222. Tijdens het trainingskamp in De Lutte kregen de Ajacieden ieder hun eigen exemplaar van het Jaarboek 2010-2011 overhandigd.

Presentatiegids (1987-2013) | 2011 | | pagina 135