Dankzij uw deelname aan de Sponsor Bingo Loterij spelen zij in de selectie Sponsor ^oTOTERIJ www.sDonsorbin70loterii.nl/aiax gi ma ^EGON 4e en bovenste rij, v.l.n.r.: Aras Özbiliz, Jan Arie van der Heijden, Mitchell Donald. 3e rij, v.l.n.r.: Roly Bonevacia, Jeroen Verhoeven, Kenneth Vermeer, Rasmus Lindgren, Marvin Zeegelaar. 2e rij, v.l.n.r.: Vurnon Anita, Christian Eriksen, Gregory van der Wiel. Ie en voorste rij, v.l.n.r.: Jeffrey Sarpong, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen, Maarten Stekelenburg, Siem de Jong, Urby Emanuelson, Daley Blind De omcirkelde spelers, zijn stuk voor stuk talenten uit de jeugdopleiding van Ajax. Hier zijn wij uiteraard erg trots op en willen u daarvoor graag bedanken! Door uw deelname in de Sponsor Bingo Loterij steunt u direct onze jeugdopleiding. De door stroming van zelf opgeleide talenten is een belangrijk speerpunt voor Ajax. Uw steun is daarbij heel belangrijk. Speel ook mee! Steun de talenten van Ajax door mee te spelen met de Sponsor Bingo Loterij. Maar liefst 50% van ieder lot gaat direct naar onze jeugdopleiding. Zelf maakt u wekelijks kans op 100.000,-, 50.000,-, auto's, reischeques en 30.000 andere prijzen! Ga snel naar www.sponsorbingoloterij.nl/ajax of bel naar 090 0 3 00 1400 (20 cpm) en speel mee voor Ajax! U maakt elke week kans op fantastische prijzen en onze talenten maken elke dag de kans om hun droom te realiseren! De Sponsor Bingo Loterij is Maatschappelijk Partner van de Eredivisie.

Presentatiegids (1987-2013) | 2010 | | pagina 80