BESTEMMING Albert van der Dussen is minder bekend bij het Amster damse publiek dan Roy.Toch heeft ook hij een redelijke staat van dienst'Ik ben een ervaren trainer;'zegt hij als hij zichzelf moet omschrijven.'Ik heb eigenlijk de weg gelei delijk bewandeld. Na mijn carrière heb ik nooit gedacht dat ik trainer wilde worden. Maar bij een club waar ik in het verleden heb gespeeld, vertrok de trainer en heb ik zijn taken voor een periode overgenomen. Ik vond het fantastisch.' Het beviel Van der Dussen zo goed dat hij met een in die periode zijn eerste trainersdiploma behaalde. 'Ik ging daarna steeds een stapje hoger werken, omdat ik nieuwe uitdagingen zocht. Momenteel ben ik bezig met de opleiding coach betaald voetbal.'Van der Dussen heeft diverse amateurteams gecoacht, zoals Scheveningen, VCUC en Haaglandia. 'Ik heb zes jaar in de top van de amateurs getraind. Ook ben ik jarenlang KNVB-docent geweest. Daar stop ik echter mee, want ik wil mij volledig richten op Ajax.' Van der Dussen is altijd Ajax-minded geweest. Nu hij deel uitmaakt van de club kan hij zeggen dat het een warme voetbalvereniging is. 'De mensen die er werken zijn heel toegankelijk. Dat is wel prettig, want je komt als met staand Albert van der een "wildvreemde" binnen. Ik kan zeggen dat ik eindelijk Dussen. op mijn bestemming ben.' Rodney Sneijder in duel tijdens de oefenwedstrijd die Jong Ajax tegen NEC speelde. Jong Ajax won met 4-2 door doelDunten van Hvun lun Suk. Florian Tozefzoon. Rodnev Sneiider en Toe I.amotev.

Presentatiegids (1987-2013) | 2010 | | pagina 75