Corporate Fashion Hoe werkt het? Ai bij minimaal 10 personen komt het team van Oger Corporate Fashion langs op de gewenste locatie. Ons team neemt de maten op en advi seert in de stofkeuze en pasvorm. Vervolgens worden de pakken in ons atelier gemaakt en tien weken later persoonlijk door ons afgeleverd. Informatie Voor meer informatie of voor het maken van pen afspraak kunt u contact opnemen via tel.: 0299 471 151 of e-mail: corporatefashion@oqer.nl Oger Corporate Incentive Oger Corporate Fashion biedt bedrijven de mogelijkheid voor hun medewerkers of relaties, tegen zeer aantrekkelijke voorwaarden, een pak aan te schaffen. Daarbij is er een keuze uit verschillende mogelijkheden met betrekking tot de stoffen en dessins en wordt gezamenlijk de beste pasvorm bepaald. Het Oger Travelling Tailor semi maatpak is alleen verkrijgbaar voor heren. Dit pak, tevens in twee verschillende pasvormen, kan zelf worden samengesteld. Er is een keuze uit ruim 50 verschillende hoogwaardige stoffen. Daarnaast kan, om het pak nog 'leuker' te maken, de voering worden geselecteerd en als finishing touch 'wprjjjeh -de Is^pöê'tjekozen. Om het pak helemaal persoonlijk te maken, kan een naam of tekst aan de binnenzijde van het colbert geborduurd worden. Uiteraard staan onze adviseurs u bij in de keuze. De Travelling Tailor van Oger is een hoog waardige service that suits you. Any moment! Mogelijkheden Oger Corporate Fashion biedt twee mogelijkheden: The Business Suit, de heren hebben de keuze uit twee verschillende pasvormen en twaalf verschillende stoffen en dessins, allemaal in een prachtige Super 120-kwaliteit. Voor de dames hebben wij de mogelijkheid om bij het colbert de keuze te maken uit een pantalon of een rok.

Presentatiegids (1987-2013) | 2009 | | pagina 58