Dinsdag 22 juli Woensdag 23 juli a a Donderdag 24 juli Sportpark De Pampert, Coevorden - 4.000 Scoreverloop: 13. Dario Cvitanich 0-1,18. Dario Cvitanich 0-2, 44. Gabri 0-3,48. Kennedy 0-4,58. Javier Martina 0-5, 78. Leonardo 0-6,88. Siem de Jong 0-7 AJAX: Dennis Gentenaar; George Ogararu (45. Laurent Delorge), Jurgen Colin (45.Vurnon Anita), Donovan Slijngard, Robbert Schilder; Gabri (45. Mitchell Donald), Ismail Aissati (45. Kennedy), Jeffrey Sarpong (45. Siem de Jong); Dennis Rommedahl (45. Javier Martina), Dario Cvitanich (45. Leonardo), Luis Suarez (45. Kenneth Perez) Dario Cvitanich scoorde tegen Germanicus zijn eerste doelpunten voor Ajax. Ajax wint de tweede oefenwedstrijd van het seizoen met OA van Germanicus. Ismaïl Aissati debuteert en Dario Cvitanicl maakt zijn eerste doelpunten voor Ajax. Jan-Arie van de Heijden doet niet mee. Hij liep dinsdag tijdens de training eer blessure op aan zijn linkerknie. Hij zal woensdag het trainings kamp in De Lutte verlaten om in Amsterdam op de Toekoms aan zijn herstel te werken. Dag drie in De Lutte begint 's morgens vroeg met een bosloop. Dag drie van het trainingskamp in De Lutte begint met een, in middels ook traditionele, bosloop bij natuurgebied Lutterzand. En dat is best zwaar na de wedstrijd van dinsdagavond. In de middag voegt Jong Ajax-verdediger Vito Wormgoor zich bij de groep, als vervanger van de geblesseerde Jan-Arie van der Heijden. De jonge voetballer hoorde dinsdagavond dat hij zich moest melden in De Lutte. 'Ik was totaal verrast, had er echt totaal geen rekening mee gehouden. Mijn mobiele telefoon was leeg, dus ze kregen me ook niet meteen te pakken. Toen ik thuiskwam, hoorde ik het pas. 's Middags wordt er weer getraind. Marco van Basten en zijn staf maken er een creatieve sessie van met als hoogtepunt een tennisvoetbaltoernooi, dat wordt gewonnen door een team bestaande uit 'jonkies' Sergio Padt, Gregory van der Wiel, Javier Martina, Siem de Jong en Mitchell Donald. Na afloop spelen Van Basten en zijn assistenten John van 't Schip en Rob Witschge nog een potje tegen hun spelers. De trainers worden zeker niet van de mat gespeeld, maar zijn uiteindelijk toch niei opgewassen tegen de dadendrang van de huidige Ajacieden. ,.r r ■Hoogstandje van Luis Suarez tijdens het tennisvoetbal. Donderdag 24 juli 2008 Excelsior '31 - Ajax 1-8 (1-5) Sportpark De Koerbelt, Rijssen - 4.600 Scoreverloop: 8. Luis Suarez 0-1,11. Jelte van der Berg 1-1,13. Dario Cvitanich 1-2,20. Gabri 1-3,30. Luis Suarez 1-4,42. Gabri 1-5,57. Kenneth Perez 1-6 (pen.), 70. Vurnon Anita 1-7,88. Kenneth Perez 1-8 AJAX: Dennis Gentenaar (46. Sergio Padt); Jurgen Colin (46. George Ogararu), Vito Wormgoor (46. Gregory van der Wiel), Robbert Schilder (46. Vurnon Anita), Donovan Slijngard; Gabri (46. Mitchell Donald), Ismail Aissati (46. Kenneth Perez), Jeffrey Sarpong (Siem de Jong); Javier Martina (46. Dennis Rommedahl), Dario Cvitanich (46. Kennedy), Luis Suarez (46. Leonardo) 22 AJAX KICK OFF PRESENTATIEGIDS 2008 - 2009 Sergio Padt speelde tegen Excelsior '31 voor het eerst een helft in Aiax 1. Ajax wint ook zijn derde oefenduel: 1-8. In Rijssen heeft de ploeg van trainer Marco van Basten weinig problemen met zaterdaghoofdklasser Excelsior '31 De Ajacied met de grootste smile na afloop is zonder meer Sergio Padt. De jonge doelman heeft net zijn eerste optre den in Ajax 1 achter de rug. Voor sommige Ajacieden is de oefenwedstrijd weinig meer dan een tussendoortje, een van de vele haltes op weg naar het seizoen 2008-2009. Padt zal de oefenwedstrijd tegen de Rijssense amateurformatie nooit meer vergeten. De doelman uit de selectie van Jong Ajax maakte na rust zijn debuut onder de lat. 'Ik had dit eerlijk gezegd helemaal niet verwacht,' vertelt Padt. 'Vlak voor de wedstrijd, bij de inspectie van het veld, kwam keeperstrainer Carlo l'Ami naar me toe. Toen hij vertelde dat ik na rust in zou vallen, ging er wel een schok door me heen. Ik voetbal al sinds de Cl bij Ajax. Maar een debuut is toch waar je het uiteindelijk voor doet. Geweldig om dit mee te maken.

Presentatiegids (1987-2013) | 2008 | | pagina 22