KAARTVERKOOP 17 SUPPORTERSZAKEN EN SUPPORTERSBALIE GEHANDICAPTENBELEID SEIZOEN CLUB CARD Het bezoeken van het stadion voor een wedstrijd van Ajax is minder ingewikkeld dan vaak wordt gedacht. Voor alle thuisduels van Ajax in de competitie gelden bepaalde regels ten aanzien van de kaartverkoop. Van ieder duel wordt vooraf bekeken of het een risicoduel is en als dat niet het geval is, kan iedereen kaartjes kopen. Voor het kopen van kaartjes voor deze duels geldt geen Club Card-verplichting. Bovendien is er dan vaak ook stadionverkoop. Nieuw dit seizoen is dat supporters voortaan gewoon vanuit huis kaarten kunnen bestellen. Binnen een paar minuten is dat via de online kaartverkoopwinkel op www.ajax.nl te regelen. Het is uiteraard ook mogelijk om een Ajax seizoenkaart aan te schaffen. Met een seizoenkaart heeft men toegang tot alle thuiswedstrijden van Ajax in de Eredivisie. Tevens heeft men ten opzichte van andere clubkaarten voor rang bij de kaartverkoop voor beker- en Europese wedstrijden. 2008 2009 IK BEN AjACIED. Ajax Supporterszaken behandelt alle zaken die direct met de supporters te maken hebben. Supporterszaken is hét aanspreekpunt voor suppor ters, zij kunnen er terecht met al hun vragen. Naast de seizoenkaartenadministratie is Supporterszaken ook verantwoordelijk voor de administraties van de Club Cards, de Supportersvereniging, Ajax Jonge Schare en de Kids Club. Ajax Supporterszaken is be reikbaar van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur via telefoonnummer 020-3111444. In de hoofdentree van de Amsterdam ArenA be vindt zich de Ajax Supportersbalie. Meteen bij binnenkomst staan de medewerkers iedereen te woord. De Supportersbalie is een verlengde van de afdeling Supporterszaken; de medewerkers van de balie weten dus alles van de verschillende admini straties en kunnen antwoord geven op alle vragen. Daarnaast kan iedereen bij de balie terecht voor het afsluiten van lidmaatschappen, voor tretalin- gen, voor de aanvraag van uitkaarten en voor nog veel meer. Openingstijden Ajax Supportersbalie: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De balie is tele fonisch niet bereikbaar. De Amsterdam ArenA heeft 130 aangepaste plaatsen voor supporters die rol stoelgebonden zijn. Een 70-tal plaatsen bevindt zich op de eerste ring en een zestigtal plaatsen is gesitueerd op het platform achter het doel aan de noordzijde. Dit platform is op 15 februari 2003 officieel door Marco van Basten geopend. Het platform, dat een oppervlakte heeft van 400 vierkante meter, istotstand geko men in nauwe samenwerking met de Amsterdam ArenA, de Supportersvereniging Ajax en met financiële steun van de gemeente Amsterdam. Vanuit de gracht is via een hellingsbaan het enorme plateau achter het doel voor rolstoelgebruikers gemakkelijk te bereiken. Er zijn goede sanitaire voorzie ningen voor gehandicapten naast het platform. Vanaf dit seizoen heeft Ajax voor visueel gehandicapte supporters twee verslag gevers die vanaf de perstribune live verslag doen van de wedstrijd. Op het rol stoelplatform krijgen de supporters een radio te leen, waarmee zij de wedstrijd kunnen beluisteren. De uitzending begint op het moment dat de spelers het veld opkomen en ein digt kort na het laatste fluitsignaal. Tijdens de rust is er geen uitzending. Het signaal is alleen in de Amsterdam ArenA te ontvangen. Voor informatie over het bezoeken van een wedstrijd kunt u terecht op de web site en/of contact opnemen met Ajax Supporterszaken: 020-3111444 Het podium aan de noordzijde van het stadion achter het doel biedt ruimte aan een zestigtal plaatsen voor rolstoelgebonden supporters en evenveel voor hun begeleiders. PRESENTATIEGIDS

Presentatiegids (1987-2013) | 2008 | | pagina 122