Ajax Direct Ajax Travel Events A.IAX OOMPI FFT Ajax Ajax-catalogus en Online Shop Via zowel de Online Shop op www.ajax.nl als via de Ajax-catalogus biedt Ajax Direct u de moge lijkheid om vanuit uw luie stoel Ajax-artikelen te bestellen. De volledige afhandeling wordt uit naam van Ajax Direct door Vespro Active, Ajax' mailorderpartner, verzorgd. Ajax en Vespro Active hebben gezamenlijk een uitgebreid plan opgezet om de Ajax-merchandi- sing beter verkrijgbaar te maken voor de fans in Nederland en daarbuiten. Door een betere be schikbaarheid en een actievere marktbenadering verwachten Ajax en Vespro Active een belangrijke impuls te kunnen geven aan de merchandisingac- tiviteiten van Ajax. Bestellen kan dus snel en simpel via een coupon uit de catalogus, een mail via de site www. ajax.nl of een telefoontje naar onze bestel- en informatielijn 0900-2002200. Official Ajax Fanshop De Official Ajax Fanshop kan zich meten met de mooiste voetbalfanshops van Europa. De Fanshop biedt de supporters een breed assortiment aan fraaie Ajax-artikelen aan, die op een mooie, over zichtelijke manier worden gepresenteerd. Het gaat om 'Official Ajax Products', hetgeen een garantie is voor service, echtheid en kwaliteit. Ajax-seizoenkaarthouders, leden van de Suppor tersvereniging Ajax en van de Ajax Kids Club kunnen op vertoon van hun pas en legitimatie met tien procent korting kopen. Ook bij betaling met een ABN AMRO Ajax-creditcard en legitimatie krijgt u tien procent korting. Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 18.00 uur, op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Op thuis wedstrijddagen van 10.00 uur tot 30 minuten na de wedstrijd. Van september t/m april gelden andere openings tijden, namelijk: maandag t/m zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur en op zondag gesloten, behalve op wedstrijddagen en koopzondagen. Jaarboek en Jaar-dvd Met buitengewoon enthousiasme begon Ajax aan het seizoen 2006-2007. De hele wereld rond Ajax stond bol van positieve verwachting. Door de komst van allemaal gelouterde krachten was het evenwicht in het elftal gewaarborgd. Een bruisend voetbaljaar volgde: de Johan Cruijff Schaal werd gewonnen, de Champions League niet bereikt, winst van de KNVB Beker en, na vier heroïsche wedstrijden, de plaatsing in het voorportaal van de Champions League. Waarmee het bijzondere seizoen 2006-2007 met een meer dan positief gevoel werd afgesloten. Beleef opnieuw de talloze memorabele momenten middels het Ajax Jaarboek en de Jaar-dvd. De dvd kost €14,95 en het jaarboek €25,00. De dvd en het boek zijn te koop in de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam Aren A en zijn online te bestellen via www.ajax.nl. HET OFFICIËIE JAARBOEK 2006 - 2007 Het is nu mogelijk om gemakkelijk en snel reizen en arrangementen naar voetbalwedstrijden te boe ken. Sinds juli 2001 heeft Ajax de eigen reisorgani satie Ajax Travel Events. Ajax Travel Events biedt een ruime keuze aan reizen naar Europese uitwedstrijden. Reis mee met de teamvlucht, of boek een dagvlucht of busreis, mét of zonder programma ter plaatse. Daarnaast bieden we ook arrangementen bij thuiswedstrijden, inclusief een heerlijke lunch of diner en aangevuld met een rondleiding. Ook kunt u met Ajax Travel Events wedstrijden in aansprekende buitenlandse competities bezoeken. Een keertje met vrienden naar Barcelona - Real Madrid of naar Manchester - Arsenal? Combineer zo een bezoek aan een stad met een mooie wedstrijd. En voor uw zakelijke of privéreizen kunt u hotels, losse vliegtickets en reis verzekeringen online boeken. Alle arrangementen en services zijn te reserveren via www.ajax.nl/travel. Of bel ons op 020-3111940. Houd de site in de gaten voor de laatste informatie! AlAX 'jPF p F EiTATISQIDE 113

Presentatiegids (1987-2013) | 2007 | | pagina 113