Media AJAX ODMPI FFT Al AX K1O K OFF PriE B E i'J TAT J H Q J D E Ajax heeft verscheidene uitingen tot zijn beschikking om het publiek te informeren over de club. Het programma blad Ajax Kick Off is volledig vernieuwd en de redactie van Ajax TV brengt het laatste nieuws als eerste bij je thuis. Daarnaast heeft Ajax ook de beschikking over media als teletekst, internet en sms-diensten. Ajax Kick Off Bij alle thuiswedstrijden verschijnt Ajax Kick Off. Het officiële programmablad van Ajax is gratis voor alle bezoekers van het stadion. De Kick Off bevat informatie over de tegenstander, de meest recente uitslagen, de standen, de selecties van beide ploegen, voor- en nabeschouwingen en het laatste nieuws. De interviews, achtergrondverha len en exclusieve fotografie maken de Kick Off tot meer dan een gewoon programmablad. Het is hét blad voor elke Ajax-supporter. Ajax Kick Off is ook verkrijgbaar via een abonnement. f K I O ÏS r ABN AMRO presenteert: Ajax - Stavia Praag woensdag 15 augustus 2007 20:30 uur Selectie 2007-2008 POSTER SIAVIA PRAAG adoreert Vladimir Smicer Ajax in de CL-voorronde HISTORIE KENNEDY geeft ©ntwoord Jong Ajax: opleiden en presteren DE TOEKOMST WIN een gesigneerd Ajax-shirt! Ajax Clubnieuws Naast het officiële programmablad is er het twee maandelijks verschijnende Ajax Clubnieuws, be stemd voor de leden van de vereniging. Ajax Life Ajax Life is de krant van de Supportersvereniging Ajax, die in samenwerking met Ajax voor de supporters wordt gemaakt. De krant verschijnt twintig keer per jaar. Ajax Life bevat algemene informatie over de Supportersvereniging en haar activiteiten, interviews met spelers en technische staf, Ajax-nieuws en veel foto's. 'Ajax Nieuws' in De Echo Elke woensdag verschijnt in het Amsterdamse huis-aan-huis-tabloid De Echo een speciale Ajax- pagina. 'Ajax Nieuws' informeert de lezer niet al leen over de komende wedstrijd van de rood-wit- ten, maar is ook lezenswaardig door de interviews met Ajacieden. Teletekst Pagina 510 van AT5-teletekst geeft informatie over onder meer het trainingsschema, het wed- strijdprogramma en het verkrijgen van kaartjes. Informatie over Ajax is eveneens te vinden op pagina 894 van NOS-teletekst. tft Stadionschermen De grote videoschermen boven beide doelen in de Amsterdam ArenA worden gebruikt voor het vertonen van videoclips, hoogtepunten van vorige wedstrijden en het duel van de dag. Herhalingen van goals, bijzondere acties en portretten van de spelers geven een extra dimensie aan het bezoeken van een thuiswedstrijd van Ajax. De Ajax-website Als de persconferentie nog volop aan de gang is, wordt het nieuws op de Ajax-website al wereld kundig gemaakt. Ook wedstrijdverslagen en -beel den staan snel na het laatste fluitsignaal online. Maar www.ajax.nl biedt meer. Onze rijke voet balgeschiedenis, voorbeschouwingen, interviews in tekst en geluid, spelersinformatie en up-to-date statistieken zijn door de heldere structuur van de website gemakkelijk terug te vinden. Met de nieuwsbrief AjaxMail ontvang je het laatste nieuws in je mailbox. AjaxMail wordt elke vrijdag verstuurd. Op Ajax Internet TV worden gratis exclusieve filmpjes van de training, perspresentaties, wed strijden en interviews vertoond. Als je nog meer wilt weten neem dan een abonnement op Ajax in ternet TV, en krijg achter de schermen informatie, club reportages en historische beelden en wedstrij den van Ajax direct bij je thuis of op kantoor. Sms-diensten De Ajax-sms-diensten zijn een ideaal middel om op de hoogte te blijven van de laatste nieuwsfeiten en de actuele wedstrijdinformatie. Je ontvangt deze informatie namelijk via je mobiele telefoon. Met de sms-dienst Match Info ontvang je het laatste officiële wedstrijdnieuws zoals de opstel ling en de rust- en eindstand. Het laatste nieuws over aankopen, blessures en kaartverkoop wordt verzorgd door de sms-dienst Ajax News. Tevens kun je met je mobiele telefoon je stem uitbrengen op de Ajacied van de wedstrijd. Aanmelden is gemakkelijk. Stel een sms-bericht op met daarin de tekst: 'Ajax match aan' of'Ajax news aan'. Wil je van beide diensten gebruik maken, stel dan de 894 Teletekst do 23 aug r""LUBP AGIN8 AJAX Openingstijden Ajax supportersbalie: Ma t/m vrijdag van 09.00-17.00 uur en op saterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De Club Card verwerkingstijd is op dit moment langer dan gebruikelijk.We versoeken u enig geduld op te brengen en hopen op begrip. Er zijn weer seisoenkaèrten beschikb. in goedkoopste cat.Ook kaarten voor de duurdere categorieën. Ajax-Heerenveen (26/08,14.30 uur): Tot 26/8,14-,30 uur alleen krt.te koop via TB (geen CC-verpl. Prijzen vanat e.16,50. Op 26/08 stadionverkoop vanat 12.30 uur.Geldig legitimatie bewijs is verp1ichtSCC ot toegangs bewijs nog niet ontvangen? Zie www. ajax.nl voor gehanteerde procedure. «fWW.ajax.nl supp zaken 020-3111444 nieuws sport voetbal tekst 'Ajax all aan' op. Stuur dit naar nummer 4222. Vervolgens krijg je een sms-bericht met de mededeling dat je bent aangemeld. Ajax Mobiel Als Ajax heeft gescoord, kan je direct het doelpunt zien op je mobiele telefoon. Naast alle videodoel- punten, krijg je ook videoreportages op je mobiel. Sms 'Ajax' naar 5454. Deze dienst is beschikbaar voor klanten van alle mobiele operators. Ajax TV Ajax TV informeert je over alles wat er bij Ajax gebeurt. Je ziet en hoort alles over spelers, de opstelling, wedstrijden, blessures en bijzondere voorvallen achter de schermen. Maar ook kun je via Ajax TV kijken naar unieke historische beel den van Ajax. Met Ajax TV kan niets bij de club je meer ontgaan. Deuren die altijd gesloten bleven, gaan met Ajax TV voor je open. De beelden van Ajax TV zijn via de website van Ajax te bekijken en bij KPN dat wordt uitgezonden via een speciaal clubkanaal op Digitenne. Die uitzendingen wor den dagelijks om 19:00 uur ververst en blijven dan de rest van de avond te bekijken. 111

Presentatiegids (1987-2013) | 2007 | | pagina 111