Supportersvereniging Ajax Ajax Kids Club De VU Kinderkliniek AJAX miWIPl FFT AJAX 109 Wil je ook meedoen aan bijzondere Ajax-acti- viteiten zoals de kleedkamertour, of kans ma ken op ontmoetingen met spelers en mascotte Lucky Lynx? Zou je weieens willen scoren in de Amsterdam ArenA en je eigen clubblad ontvan gen? Ben je niet ouder dan twaalf jaar en een grote Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Voor maar €17 per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Als lid van de Ajax Kids Club maak je niet alleen kans mee te doen aan bijzondere activiteiten, maar krijg je ook nog eens het welkomstpakket, met daarin: een erg leuk welkomstcadeau een oorkonde van lidmaatschap je eigen Kids Club Card waarmee je kaart jes kunt kopen voor de thuiswedstrijden van Ajax en korting krijgt op Ajax-artikelen bij de Official Ajax Fanshop. Ook ontvang je: zes maal per jaar je eigen clubblad en twee maal per maand de Ajax Kids-mail zodat je altijd op de hoogte bent van het laatste Ajax-nieuws! Is de Ajax Kids Club jouw club? Word dan lid! Kijk voor meer informatie op www.ajax.nl/kids of bel 020-3111444. Leden van de Ajax Kids Club maken kans om tijdens het seizoen met een Ajacied het veld op te lopen. De Supportersvereniging Ajax is dé vereniging voor alle Ajax-fans. De vereniging heeft bijna tachtigduizend leden, die als één fantastische roodwitte schare achter onze club staan. Jong en oud, waar dan ook in Nederland, maken de Supportersvereniging Ajax tot een van de grootste ter wereld. Wat doen we? Wij behartigen de belangen van alle Ajax-supporters en onze leden in het bijzonder en orga niseren diverse Ajax-gerelateerde activiteiten en evenementen. Daarnaast geven wij de sup porterskrant Ajax Life uit. Deze krant verschijnt twintig keer per seizoen en bevat interviews met Ajacieden, nieuws en reportages. Voor onze leden is er de eigen website: www.svajax.nl. De supportersvereniging Ajax heeft elk seizoen de verkiezing Ajacied van het jaar. Vorig seizoen reikte voorzitter Daniël Dekker de prijs uit aan Wesley Sneijder. Ajax is vanaf 1998 partner van de VU Kinderkliniek. Het partnership houdt in dat Ajax ondersteuning geeft op het gebied van faciliteiten, financiën en netwerkcontacten. Bij de ondertekening zei toenmalig Ajax-voorzitter Michael van Praag: 'Het lijkt in de voetbalwereld alleen maar om geld te gaan, maar wij kennen als geen ander onze maatschappelijke verantwoorde lijkheid.' Het is voor de kinderen heel belangrijk om een wedstrijd of een training mee te maken en het is iedere keer weer feest als de Ajax-spelers naar de kinderkliniek komen. Het grootste project voor kinderen in het VU Medisch Centrum is de Ronald McDonald VU Kinderstad die eind september 2007 gerealiseerd moet worden. Met dit project is het VUmc het eerste academische ziekenhuis waar een plek wordt gecreëerd waar kinderen, die behandeld worden in de kinderkli niek of de polikliniek zich helemaal buiten de da gelijkse praktijk van het ziek zijn en beter worden kunnen begeven. Samen met hun familie kunnen ze er ontsnappen aan de hectiek van het ziekenhuis. In de kinderstad, waarvoor Klaas Jan Huntelaar op 15 april 2006 het startschot gaf, komen onder andere een KPN-Wizzkidcorner, een Schiphol-spot- tersnest, een Ajax-spelershome, een Radio 538- corner en een Endemol-theater, zodat de kinderen kunnen doen wat ze het liefste doen: spelen. Wie informatie over de Ronald McDonald VU Kinderstad wil verkrijgen, kan mailen naar ronaldm- cdonald@vukinderstad.nl. Wie vriend wil worden kan geld doneren op banknummer 46.88.88.888 t.b.v. Ronald McDonald VU Kinderstad. In de Kinderstad komt een heus Ajax-spelershome waarin kinderen zelf kunnen voetballen en op een groot scherm de wedstrijden kunnen zien.

Presentatiegids (1987-2013) | 2007 | | pagina 109