Kaartverkoop Supporterszaken Gehandicaptenplatform (Vak 016) A.IAX HDMPl F FT ©AJAX Het bezoeken van het stadion voor een wedstrijd van Ajax is minder ingewikkeld dan vaak wordt gedacht. Voor alle thuisduels van Ajax in de com petitie gelden bepaalde regels ten aanzien van de kaartverkoop. Van ieder duel wordt vooraf bekeken of het een risicoduel is en als dat niet het geval is, kan iedereen kaartjes kopen. Voor het kopen van kaartjes voor deze duels geldt geen Club Card-verplichting. Bovendien is er dan vaak ook stadionverkoop. Het is tevens mogelijk om een seizoenkaart aan te schaffen. Met een seizoenkaart heeft men toegang tot alle thuis wedstrijden van Ajax in de Eredivisie. Tevens heeft men ten opzichte van andere clubkaarten voorrang bij de kaartverkoop voor beker- en Europese wedstrijden. Voor uitgebreide actuele informatie over de kaartverkoop kunt u terecht op www.ajax.nl. Supportersbalie In de hoofdentree van de Amsterdam ArenA be vindt zich de Ajax Supportersbalie. Meteen bij binnenkomst staan de medewerkers iedereen te woord. De Supportersbalie is een verlengde van de afdeling Supporterszaken; de medewerkers van de balie weten dus alles van de verschillende admini straties en kunnen antwoord geven op alle vragen. Daarnaast kan iedereen bij de balie terecht voor het afsluiten van lidmaatschappen, voor betalingen, De afdeling Supporterszaken is hét aanspreekpunt voor supporters. Ajax Supporterszaken behandelt alle zaken die direct met de supporters te maken hebben. Supporterszaken is hét aanspreekpunt voor supporters, zij kunnen er terecht met al hun vragen. Naast de seizoenkaartenadministra tie is Supporterszaken ook verantwoordelijk voor de administraties van de Club Cards, de Supportersvereniging, Ajax Jonge Schare en de Kids Club. Ajax Supporterszaken is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur via telefoonnummer 020-3111444 voor de aanvraag van uitkaarten en voor nog veel meer. Openingstijden Ajax Supportersbalie: dins dag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. De balie is telefonisch niet bereikbaar. Met een symbolisch doelpunt van nie mand minder dan Marco van Basten en rondvliegende confetti werd op 15 febru ari 2003 het gehandicaptenplatform in de Amsterdam ArenA officieel geopend. Naast de 55 rolstoelplekken die het sta dion al had, beschikt de ArenA na de inge bruikname van het platform over nog eens 61 rolstoelplaatsen en een zelfde aantal stoelen voor begeleiders aan de noordzijde van het stadion. Het platform, dat een op pervlakte heeft van 400 vierkante meter, is tot stand gekomen in nauwe samen werking met de Amsterdam ArenA en de Supportersvereniging Ajax en met finan ciële steun van de gemeente Amsterdam. Vanuit de gracht is via een hel- lingsbaan het enorme plateau achter het doel voor rolstoel gebruikers gemakkelijk te be reiken. Er zijn goede sanitaire voorzieningen voor gehandi capten naast het platform. Voor informatie over het bezoeken van een wedstrijd kunt u contact opnemen met Ajax Supporterszaken: 020- 3111444. Het platform aan de noordzijde van het stadion achter het doel biedt ruimte aan 61 rolstoelen en heeft evenveel plaatsen voor begeleiders.

Presentatiegids (1987-2013) | 2007 | | pagina 108