Sponsor j^joterij Ga naar sponsorloterij.nl en speel mee! De jeugd heeft de toekomst Bedankt supporters, voor jullie steun! "De jeugdopleiding biedt toekomst aan jonge spelers. Voetbaltoekomst, maar ook maatschappelijke toekomst. Ongeveer 10% stroomt vanuit de jeugd-opleiding door naar het betaald voetbal. De rest haalt het dus niet, maar heeft er wél discipline en teamspirit door gekregen. De Sponsor Loterij steunt ons bij dit beleid. Fantastisch!" De Sponsor Loterij is maatschappelijk partner van de Eredivisie en steunt alle activiteiten rondom de jeugdop leiding van het betaald voetbal. Zo zijn er speciale projecten om schoolkinderen kennis te laten maken met de voetbal sport. Ook worden er naschoolse activiteiten georganiseerd. Het soepel samengaan van voetbal en school krijgt veel aandacht. Maar ook het project Scoren voor Gezondheid, waarin je kunt sporten met je idolen, is een initiatief van de Sponsor Loterij. Wij vinden het allemaal geweldig wat er gebeurt dankzij hun steun! De Sponsor Loterij kan een club als AFC Ajax financieel steunen dankzij de supporters die met ons meespelen. Van de loten die u bestelt gaat de helft naar de jeugdop leiding van AFC Aiax.Elke maand weer en dat tikt aan! Er is een bel-actie geweest onder onze supporters en die heeft 6.819 nieuwe loten opgeleverd. Dit betekent dat onze supporters via de Sponsor Loterij onze jeugdopleiding jaar lijks steunen met 285.000. Prachtig toch? Dat geld wordt goed besteed aan onze jeugd. En die heeft de toekomst, dus help ze en neem een lot! Sportcomplex De Toekomst. De loterij is goedgekeurd door de Minister van Justitie onder L.O. nummer 730/0002/5393381 d.d. 23/12/2005

Presentatiegids (1987-2013) | 2006 | | pagina 72