De VU Kinderkliniek Ajax Travel Events Ajax Direct De aftrap Ajax is vanaf 1998 partner van de VU Kinderkliniek. Het partnership houdt in dat Ajax ondersteuning geeft op het gebied van faciliteiten, financiën en netwerkcontacten Bij de ondertekening zei toenmalig Ajax-voorzitter Michael van Praag: 'Het lijkt in de voetbalwereld alleen maar om geld te gaan, maar wij ken nen als geen ander onze maatschap pelijke verantwoordelijkheid.' Het is voor de kinderen heel belangrijk om een wedstrijd of een training mee te maken en het is iedere keer weer feest als de Ajax-spelers naar de kinderkli niek komen. Het grootste project voor kinderen in het VU Medisch Centrum is de Ronald Mc Donald VU Kinderstad die eind 2006 gerealiseerd moet wor den. Met dit project is het VUMC het eerste academische ziekenhuis dat een plek creëert waar kinderen die behan deld worden in de kinderkliniek of de polikliniek zich helemaal buiten de dagelijkse praktijk van het ziek zijn en beter worden kunnen begeven. Samen met hun familie kunnen ze er ontsnappen aan de hectiek van het ziekenhuis. In de kinderstad, waarvoor Klaas Jan Huntelaar op 15 april 2006 het start schot gaf, komen onder andere een in ternetcafé, een KLM-spottersnest, een Ajax-spelershome en een Endemol Klaas Jan Huntelaar op het dak van de Ronald McDc theater, zodat de kinderen kunnen doen wat ze het liefste doen: spelen. Wie informatie over de Ronald McDonald VU Kinderstad wil ver krijgen, kan mailen naar ronaldmcdo d VU Kinderstad. nald@vukinderstand.nl. Wie vriend wil worden kan geld do neren op banknummer 46.88.88.888 t.b.v. Ronald McDonald VU Kinderstad. Het is mogelijk om gemakkelijk en snel online reizen en wed- strijdarrangementen te boeken bij Ajax. Sinds juli 2001 heeft Ajax een eigen online reis- en evenementenorganisatie: Ajax Travel Sc Events. Ajax Travel Sc Events is onderdeel van de officiële Ajax-website www.ajax.nl. Iedereen kan via www. ajax.nl/travel informatie inwinnen over de aanbiedingen van Ajax Travel Sc Events en direct reserveringen maken of online boeken. Ook de club zelf reist met zijn elftallen, technische staf en scouts via Ajax Travel Sc Events. Ajax Travel Sc Events biedt ook arrangementen aan naar andere evenementen in en buiten de Amsterdam ArenA en is voorloper op het gebied van product- en conceptontwikkeling rondom Ajax. Ook komend seizoen worden weer een aantal zeer innovatieve en interessante concepten geïntroduceerd. Via Ajax Travel Sc Events kunt u ook naar buitenlandse voetbalwedstrijden, vliegtickets of ho telkamers boeken, bedrijfsevenementen organiseren en nog veel meer. Surf naar www.ajax.nl/travel voor alle mogelijkheden en meer informatie over wedstrijdarrangementen en de meest actuele reisaanbiedingen. Jaarboek en Jaar-dvd Zelden zal een voetbal jaar van Ajax zoveel emoties hebben opgeroepen als het seizoen 2005-2006. Hoogtepunten en te leurstellingen wisselden elkaar in hoog tempo af en dat zorgde voor een bijzondere dramatiek die het Nederlandse voetbal en de supporters van Ajax in het bijzonder in hevige mate bezig hield. Beleef opnieuw de talloze memorabele momenten, middels het Ajax Jaarboek en de Jaar-dvd. De dvd kost €15,95 en het jaarboek €21,50. De dvd en het boek zijn te koop in de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam ArenA en online te bestellen via www.ajax.nl. Official Ajax Fanshop De Official Ajax Fanshop kan zich meten met de mooiste voetbalfanshops van Europa. De Fanshop biedt de supporters een breed assortiment aan fraaie Ajax-artikelen aan, die op een mooie, overzichtelijke manier worden gepresenteerd. Het gaat om 'Official Ajax Products', hetgeen een garantie is voor service, echtheid en kwaliteit. Ajax-seizoenkaarthouders, leden van de Supportersvereniging Ajax en van de Ajax Kids Club kunnen op vertoon van hun pas met tien procent korting kopen. Ook bij be taling met een ABN AMRO Ajax-creditcard krijgt u tien procent korting. Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 18.00 uur, op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Op thuis wedstrijddagen van 10.00 uur tot 30 minuten na de wedstrijd. Van september t/m april gelden andere ope ningstijden, namelijk: maandag t/m zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur en op zondag gesloten, behalve op wed strijddagen en koopzondagen. Ajax-cataiogus en Online Shop Via zowel de Online Shop op www.ajax.nl als via de Ajax-catalogus biedt Ajax Direct u de mogelijkheid om vanuit uw luie stoel Ajax-artikelen te bestellen. De vol ledige afhandeling wordt uit naam van Ajax Direct door Vespro Active, Ajax' mailorder- partner, verzorgd. Ajax en Vespro Active hebben gezamenlijk een uitgebreid plan opgezet om de Ajax- merchandising beter verkrijgbaar te maken voor de fans in Nederland en daarbuiten. Door een betere beschikbaarheid en een actievere marktbenadering verwachten Ajax en Vespro Active een belangrijke impuls te kunnen geven aan de merchandisingac- tiviteiten van Ajax. Bestellen kan dus snel en simpel via een coupon uit de catalogus, een mail via de site www.ajax.nl of een te lefoontje naar onze bestel- en informatielijn 0900-2002200. augustus 2006

Presentatiegids (1987-2013) | 2006 | | pagina 13