Ajax Kids Club Supporters zaken Kaartverkoop een wedstrijd van Ajax is minder in gewikkeld dan vaak wordt gedacht. Voor alle thuisduels van Ajax in de competitie gelden bepaalde regels ten aanzien van de kaartverkoop. Van ieder duel wordt vooraf bekeken of het een risicoduel is en als dat niet het geval is, kan iedereen kaartjes kopen. Voor het kopen van kaartjes voor deze duels geldt geen Club Card-ver- plichting. Bovendien is er dan vaak ook stadion verkoop. Het is tevens mogelijk om een seizoenkaart aan te schaffen. Met een seizoenkaart heeft men toegang tot alle thuiswedstrijden van Ajax in de Eredivisie. Tevens heeft men ten opzichte van andere club- kaarten voorrang bij de kaartverkoop voor beker- en Europese wedstrijden. Voor uitgebreide actuele informatie over de kaartverkoop kunt u terecht op www.ajax.nl. Gehandicaptenplatform Met een symbolisch doelpunt van nie mand minder dan Marco van Basten en rondvliegende confetti werd op 15 februari 2003 het gehandicaptenplat form in de Amsterdam ArenA officieel geopend. Naast de 55 al bestaande rolstoel- plekken beschikt het stadion nu over nog eens 61 rolstoelplaatsen en een zelfde aantal stoelen voor begeleiders aan de noordzijde van het stadion. Het platform, dat een oppervlakte heeft van 400 vierkante meter, is tot stand gekomen in nauwe samen werking met de Amsterdam ArenA en de Supportersvereniging Ajax en met financiële steun van de gemeente Amsterdam. Vanuit de gracht is via een hellings- baan het enorme plateau achter het doel voor rolstoelgebruikers gemakke lijk te bereiken. Er zijn goede sanitaire voorzieningen voor gehandicapten naast het platform. Voor informatie over het bezoeken van een wedstrijd kunt u contact op nemen met Ajax Supporterszaken: 020-3111444. seizoen word je straks nog meer be trokken bij jouw favoriete club. Als lid van de Ajax Kids Club maak je niet alleen kans mee te doen aan bijzondere activiteiten, maar krijg je ook nog eens het welkomstpakket, met daarin: de exclusieve Ajax Kids Club-pet een oorkonde van lidmaatschap je eigen Kids Club Card waarmee je kaartjes kunt kopen voor de thuiswedstrijden van Ajax en kor ting krijgt op Ajax-artikelen bij de Official Ajax Fanshop. Ook ontvang je: zes maal per jaar je eigen clubblad en twee maal per maand de Ajax Kids-mail zodat je altijd op de hoogte bent van het laatste Ajax- nieuws! Is de Ajax Kids Club jouw club? Word dan lid! Kijk voor meer in formatie op www.ajax.nl/kids of bel 020-3111444. Wil je ook meedoen aan bijzondere Ajax-activiteiten zoals de kleedka mertour, of kans maken op ont moetingen met spelers en mascotte Lucky Lynx? Zou je weieens willen Ajax Magazine scoren in de Amsterdam ArenA en je eigen clubblad ontvangen? Ben je niet ouder dan twaalf jaar en een grote Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Voor maar €17 per Ajax Supporterszaken behandelt alle zaken die direct met de supporters te maken hebben. Supporterszaken is hét aanspreekpunt voor suppor ters, zij kunnen er terecht met al hun vragen. Naast de seizoenkaar tenadministratie is Supporterszaken ook verantwoordelijk voor de ad ministraties van de Club Cards, de Supportersvereniging, Ajax Jonge Schare en de Kids Club. Ajax Supporterszaken is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur via telefoon nummer 020-3111444. Supportersbalie In de hoofdentree van de Amsterdam ArenA bevindt zich de Ajax Supportersbalie. Meteen bij bin nenkomst staan de medewerkers van Ajax iedereen te woord. De Supportersbalie is een verlengde van de afdeling Supporterszaken; de medewerkers van de balie we ten dus alles van de verschillende administraties en kunnen antwoord geven op alle vragen. Daarnaast kan iedereen bij de balie terecht voor het afsluiten van lidmaat schappen, voor betalingen, voor de aanvraag van uitkaarten en voor nog veel meer. Openingstijden Ajax Supportersbalie: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.30 uur. De balie is telefonisch niet bereikbaar. Het bezoeken van het stadion voor

Presentatiegids (1987-2013) | 2006 | | pagina 12