Ajax Business Ajax Business Associates AFC Ajax is van kleine voetbal- naam uit de Watergraafsmeer ge groeid naar een merknaam met wereldwijde bekendheid, gevoelens en betekenissen. Nog meer dan voorheen kunnen ook bedrijven en organisaties zich associëren met het fenomeen - of: het merk - Ajax. Ajax biedt daarvoor diverse com merciële mogelijkheden: reclame borden, commercials, advertenties, promotie via ajax.nl, businessseats, sky boxen, skyrooms en wedstrijdar rangementen. Reclameborden, commercials en advertenties Rondom (de wedstrijden van) Ajax heeft u een aantal mogelijkheden om uw bedrijf en/of product aan een groot publiek te presenteren. Het plaatsen van reclameborden langs voetbalvelden is een beproefd instrument. Ajax biedt adverteer ders verschillende mogelijkheden; naamsbekendheid op lokaal, natio naal en internationaal niveau. Adverteren in de verschillende Ajax- media is ook een mogelijkheid. Bij alle wedstrijden van Ajax kunt u uw bedrijf of product presenteren via een commercial in het stadion. Dit programma wordt vertoond op de twee grote schermen in het sta dion en op het interne monitoren circuit. U bereikt dus iedereen die in het stadion aanwezig is. Ook kunt u advertenties plaatsen in Ajax Life (het officiële orgaan van de Supportersvereniging Ajax, oplage 65.000), Ajax Kick Off (het of ficiële programmablad van Ajax, oplage 6.000) en Ajax Magazine De Ajax Business Associates, in de wandelgangen afgekort tot ABA, stimuleert als belangenorganisatie onder meer de business-to-business-contacten voor haar leden. Hierbij vormt Ajax uiteraard het sportieve middelpunt. Sinds februari 1997 beschikt de ABA in de Amsterdam ArenA over een eigen club. De ABA-leden kunnen voor de thuiswedstrijden van Ajax en andere evenementen in de ABA-lounge dineren. De ABA organiseert onder meer reizen voor haar leden naar belangrijke internationale wedstrijden van Ajax en het Nederlands elftal. Er vinden in de ABA-ruimten thema-avonden plaats en symposia die inspelen op actuele zaken en waarvoor toonaangevende sprekers worden uitgenodigd. Tevens worden bedrijfsbezoeken georganiseerd om de business-to-business-contacten tussen de leden te versterken. Voor meer informatie: 020-4893777 of mail naar info@ajax-business-associates.com. Ajax Magazine Terwijl de selectie zich opmaakt voor de traditionele groepsfoto in het Oger-clubkostuum, bekijken Ryan Babel en Edgar Manucharyan de foto's die vorig seizoen in de Presentatiegids stonden. FOTO: SANDER NIEUWENHUYS (het officiële magazine van Ajax, oplage 20.000). Daarnaast is www. ajax.nl met 50.000 unieke bezoe kers per dag een uitstekend promo tiemedium. Ajax Images Ajax Images is het orgaan binnen Ajax dat de exclusieve, wereldwijde portretrechten van de spelers be heert en exploiteert. Ajax Images heeft tevens de beschikking over het merk Ajax in de vorm van de naam, het shirt en het logo. Vooraanstaande bedrijven als ABN AMRO, adidas, Unilever, Pepsi, Planet Internet en Bolletje hebben al met succes gebruik gemaakt van Ajax Images. Met Ajax Images zijn spelers en trainers goed bereikbaar; er zijn duidelijke afspraken en er is maar één contactadres voor iedereen. Afhankelijk van de doelstelling, het budget en de termijn bestaat een grote variatie aan mogelijkheden met een of meerdere spelers en trai ners. Businessseats, skyboxen, skyrooms en arrangementen Relatiebeheer, een term die binnen elke organisatie onmisbaar is. Wilt u uw relaties iets bijzonders aan bieden, dan verrast u ze met een wedstrijd van Ajax. In combinatie met een lunch of diner zorgt dit voor ontspanning en versterkt het contact met uw relatie. De Amsterdam ArenA is dus dé plaats om nieuwe contacten te leggen en te onderhouden. Er zijn verschillende mogelijkheden om samen met uw gasten en re laties de wedstrijden van Ajax te bezoeken. U kunt Ajax-business- seats huren, gebruik maken van een skybox of skyroom en/of met een kleine of grote groep een uitgebreid arrangement bij een van de thuis wedstrijden afnemen (zie ook Ajax Travel Events). Meer informatie over bovenstaande mogelijkheden vindt u op www.ajax.nl/ business. Wij komen graag in de gelegen heid om met u de mogelijkheden verder te bespreken.

Presentatiegids (1987-2013) | 2006 | | pagina 128