Zaterdag 8 juli - zaterdag 5 augustus Maandag 17 juli Roger blijkt tegen Bennekom zijn grote teen te hebben gebroken. De laatste zes internationals die ook bij het WK betrokken waren (Maarten Stekelenburg, John Heitinga, Deze twee fans weten exact wat het motto tegenwoordig is: 'Ik ben Ajacied. Robbert Schilder ondertekent een nieuw contract dat hem tot 2009 aan Ajax verbindt. Zaterdag 8 juli Ajax wint de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen JOS/ Watergraafsmeer met 5-1. Nicolae Mitea scoort twee maal, Klaas Jan Huntelaar, Rydell Poepon en Angelos Charisteas nemen de andere treffers voor hun rekening. Dinsdag 11 juli Ajax legt Stanton Lewis vast. De Zuid-Afrikaanse aanvaller komt van Ajax Cape Town en tekent voor vier jaar. Ajax wint een oefenduel tegen ABS met 11-0. Na de wed strijd maakt trainer Henk ten Cate bekend dat Jaap Stam de aanvoer der wordt. Kenneth Perez en Klaas Jan Huntelaar zijn tweede en derde aanvoerder. Woensdag 12 juli Ajax wint met 18-0 van W De Lutte. Donderdag 13 juli Met 4-0 verslaat Ajax HHC Har- denberg. Belangrijker is het verlies van Nicolae Mitea. De Roemeen valt uit met een hamstringblessure en is naar verwachting vier tot zes weken uit de roulatie. Vrijdag 14 juli Zdenek Grygera meldt zich in het trainingskamp. De Tsjech, die uit kwam op het WK, keert terug van zijn vakantie. Zaterdag 15 juli In een fraaie voetbalshow declas seert Ajax hoofdklasser Bennekom en wint met 8-0. Ajax Magazine

Presentatiegids (1987-2013) | 2006 | | pagina 122