De Organisatie fotografie Louis van de Vuurst Bestuur AFC Ajax John Jaakke Hein Blocks Klaas Nuninga voorzitter Raad van Commissarissen AFC Ajax NV John Jaakke voorzitter Hein Blocks Klaas Nuninga Frank Eijken Sjoerd van Loon John Jaakke Hein Blocks Klaas Nuninga Directie AFC Ajax NV Arie van Eijden algemeen directeur Martin van Geel technisch directeur Jeroen Slop financieel directeur Erevoorzitter M. van Praag Ereleden Leden van verdienste A.R. Been H. Bijvank M.U. Coronel T. Bogaard H.J. Cruijff C.A. van Eijden B. Haarms C.C. Harms H.P.J. Henrichs W.W. Heisterkamp A. Kraan D.D.W. de Groot A.L. van Os M. Middendorp J.H. Potharst J. Neefjes M. van Praag H.A. Smit W.F. Schoevaart I. Waas H.G.A. Timman L.M. van Wijk Voorzitter John Jaakke met Tomas Galasek op het bordes van de Stadsschouwburg, waar Ajax in 2004 met de supporters het landskampioenschap vierde. Martin van Geel Jeroen Slop De Ajax-Marsch 'n Juichtoon dav're langs de velden Voor ons dierbaar Rood en Wit De ploeg der dappere Meerse helden Onze vreugd en ons trots bezit Alom gevreesd in heel den lande Glorie onzer Amstelstad leder draagt ze op de handen Wie gaat niet op Ajax prat Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Geen club die ons kon evenaren Rood en Wit wordt kampioen Ajax hup, Rood-Witte schare Dappere strijders, fier en koen Een roep die geldt, dat is je ware Rood en Wit wordt kampioen Ledenraad B.D. Aertsen F.M. Andriese H. Bijvank H.F. Bosschieter M.U. Coronel R.H. van Dantzig C.A. van Eijden J. Ellerbroek M. Geestman J. Kisoor J. Leeuwendaal E.N. Ligthart R.B.Th. Louwers M. Middendorp C.J. van Oevelen R.G. Ombre R.G. Oudendijk A.G. de Roever D.H.Schoenaker A. Smolders E. van Thijn T. Tielenburg K.G.A. Timman L.M. van Wijk Arie van Eijden augustus 2005 1 5

Presentatiegids (1987-2013) | 2005 | | pagina 15