Supportersvereniging Ajax Ajax Direct Ajax Kids Club Service Echte Ajacieden zijn lid van de officiële supportersvereniging. Voor het laatste nieuws over Ajax, kortingen op fanartikelen en voorrang bij de kaartverkoop. In de zeven districten (en de afdeling België) organiseert de vereniging evenementen en toernooien, zoals het Indoor Challenge of De Strijders van het Strand. Op de feesten in het land zijn selectiespelers en iemand van de technische staf aanwezig. Samen met Ajax organiseert de supportersvereniging de Open Dag. Ook komt de SVA op voor de belangen van alle Ajax-fans, of het nu gaat om het bezoeken van uitwedstrijden, het supportershome, de play-offs of de sfeer in de Arena. Voor iedereen Er zijn twee soorten lidmaatschap: het hoofdlidmaatschap (€25 per jaar) en het gezinslidmaatschap (€17,50 per jaar). Hiervoor ontvang je de Supporters Club Card (met voorrang bij de kaartverkoop voor thuiswed strijden van Ajax), twintig keer per seizoen de krant Ajax Life en allerlei kortingen. Speciaal voor de jongste fans tot twaalf jaar is er de Ajax Kids Club (met een eigen Kids magazine). De Ajax Jonge Schare richt zich op supporters tussen de twaalf en achttien jaar. Voordelen Als houder van de Supporters Club Card heb je voorrang bij de aanschaf van kaartjes voor de thuiswedstrijden van Ajax. Bovendien krijg je 10 pro cent korting op bijna alle artikelen in de officiële fanshop van Ajax in de ArenA en bij bestellingen uit de Ajax-catalogus. Op het Ajax Magazine en het voetbalmaandblad Elf ontvang je als lid een aanzienlijke korting. Meld je dus snel aan! Kijk voor meer informatie op www.ajax.nl (en klik op de button SVA). De Ajax Kids Club organiseert ook rond de wedstrijd acti viteiten voor leden, zoals de opkomst op het veld. De Official Ajax Products zijn te koop in de Official Ajax Fanshop of te bestellen via de Ajax-bestellijn. Ajax-seizoenkaarthouders kunnen op vertoon van hun pas met tien procent korting kopen in de officiële Ajax Fanshop. Ajax Direct is de afdeling die ervoor zorgt dat een breed assortiment fraaie Ajax-artikelen aan de supporters wordt aangeboden. Het gaat om 'Official Ajax Products', wat een garantie is voor service, echtheid en kwaliteit. Ajax-supporters kunnen op verschillende manieren bij Ajax Direct terecht. Official Ajax Fanshop De Official Ajax Fanshop kan zich meten met de mooiste voetbal-fan- shops van Europa. Het uitgebreide assortiment aan Ajax-artikelen, waar onder de gehele Ajax-adidaslijn, wordt op een mooie, overzichtelijke manier aangeboden. De fans kunnen ook op wedstrijddagen op een goe de en snelle bediening rekenen. Leden van de Supportersvereniging Ajax, van de Ajax Kids Club en de Ajax-seizoenkaarthouders kunnen op vertoon van hun pas met tien pro cent korting kopen. Ook bij betaling met een ABN AMRO Ajax-creditcard krijgt u tien procent korting. Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 18.00 uur, op zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Op thuiswedstrijddagen van de exclusieve Ajax Kids Club-pet een oorkonde van lidmaatschap je eigen Kids Club Card waarmee je kaartjes kunt kopen voor de thuis wedstrijden van Ajax en korting krijgt op Ajax-artikelen bij de Official Ajax Fanshop. Ook ontvang je: vier maal per jaar je eigen clubblad en twee maal per maand de Ajax Kids-mail zodat je altijd op de hoogte bent van het laatste Ajax-nieuws! Is de Ajax Kids Club jouw club? Word dan lid! Kijk voor meer informatie op www.ajax.nl/kids of bel 020-3111444. Wil je ook meedoen aan bijzondere Ajax-activiteiten zoals de kleedkamer tour, of kans maken op ontmoetingen met spelers en mascotte Lucky Lynx? Zou je weieens willen scoren in de Amsterdam ArenA en je eigen clubblad ontvangen? Ben je niet ouder dan 12 jaar en een grote Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Voor maar €17 per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Als lid van de Ajax Kids Club maak je niet alleen kans mee te doen aan bijzondere activiteiten, maar krijg je ook nog eens het welkomstpakket, met daarin: 10.00 uur tot 30 minuten na de wedstrijd. Van oktober t/m maart gelden er andere openingstijden, namelijk: van maandag t/m zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur en op zondag gesloten, behalve op wedstrijddagen en koopzondagen. Bestellen Via zowel de Online Shop op www.ajax.nl als via de Ajax-catalogus biedt Ajax Direct u de mogelijkheid om vanuit uw luie stoel Ajax-artikelen te bestellen. De volledige afhandeling wordt uit naam van Ajax Direct door VesproActive, Ajax' mailorderpartner, verzorgd. Ajax en VesproActive hebben gezamenlijk een uitgebreid plan opgezet om de Ajax-merchandising beter verkrijgbaar te maken voor de fans in Nederland en daarbuiten. Door een betere beschikbaarheid en een actie vere marktbenadering verwachten Ajax en VesproActive een belangrijke impuls te kunnen geven aan de merchandisingactiviteiten van Ajax. Bestellen kan dus snel en simpel via een coupon uit de catalogus, een mail via de site www.ajax.nl of een telefoontje naar onze bestel- en informatielijn 0900-2002200. De Supportersvereniging organiseert samen met Ajax de Open dag. augustus 2005 1 27

Presentatiegids (1987-2013) | 2005 | | pagina 127