Ajax Direct ADSL via Ajax Ajax Travel Events Ajax Kids Club Rood Witte Gids Official Ajax Fanshop Bestellen Aanbiedingen voor Ajax-supporters Speciaal voor bedrijven organisaties Ajax Direct is de afdeling die ervoor zorgt dat een breed as sortiment fraaie Ajax-artikelen aan de supporters wordt aan geboden. Het gaat om 'Official Ajax Products', wat een ga rantie is voor service, echtheid en kwaliteit. Ajax-supporters kunnen op verschillende manieren bij Ajax Direct terecht. Sinds het voltooien van de verbouwing in februari 2002 kan de Official Ajax Fanshop zich meten met de mooiste voetbal fanshops van Europa. Het uitgebreide assortiment aan Ajax- artikelen, waaronder de gehele Ajax-adidaslijn, wordt op een mooie overzichtelijke manier aangeboden. De fans kunnen nu ook op wedstrijddagen op een goede en snelle bediening rekenen. Leden van de Supportersvereniging Ajax, van de Ajax Kids Club en de Ajax Seizoenkaarthouders kunnen op vertoon van hun pas met 10 procent korting kopen. Ook bij betaling met een ABN AMRO Ajax-creditcard krijgt u tien procent korting. Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 18.00 uur, op zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Op wedstrijddagen zijn de openingstijden variabel. Van oktober t/m maart gelden er andere openingstijden, namelijk: van maandag t/m zaterdag van 9.30 tot 17.00 uur en op zondag gesloten, behalve op wedstrijddagen en koopzondagen. De Official Ajax Products zijn te koop in de Offical Ajax Fanshop of te bestellen via de Ajax- bestellijn. Via zowel de Online Shop op www.ajax.nl als via de eigen Ajax-catalogus biedt Ajax Direct u ook de mogelijkheid om vanuit uw luie stoel Ajax-artikelen te bestellen. De volledige afhandeling wordt uit naam van Ajax Direct door VesproActive, Ajax' mailorderpartner, verzorgd. Ajax en VesproActive hebben gezamenlijk een uitgebreid plan opgezet om de Ajax-merchandising beter verkrijgbaar te maken voor de fans in Nederland en daarbuiten. Door een betere beschikbaarheid en een actievere marktbenadering verwachten Ajax en VesproActive een belangrijke impuls te kunnen geven aan de merchandisingactiviteiten van Ajax. Bestellen kan dus snel en simpel via een coupon uit de catalogus, een mail via de site www.ajax.nl/shop of een telefoontje naar onze bestel- en informatielijn 0900-2002200. Via www.ajax.nl is het mogelijk om een ADSL-abonnement van Planet Internet af te sluiten. Planet Internet heeft speciaal voor alle Ajax-fans een voordelig pakket samengesteld. Naast extra korting ontvang je je eigen @ajaxamsterdam.nl-adres. Met ADSL van Planet Internet kun je in breedbandkwaliteit doelpunten en samenvattingen op www.ajax.nl bekijken. Het is mogelijk om gemakkelijk en snel online reizen en wedstrijdarrangementen te boeken bij Ajax. Sinds juli 2001 heeft Ajax een eigen online reis- en evenementenorganisatie: Ajax Travel Events. Ajax Travel Events is onderdeel van de officiële Ajax-website www.ajax.nl. Iedereen kan via www.ajax.nl/ travel informatie inwinnen over de aanbiedingen van Ajax Travel Events en direct reserverin gen maken of online boeken. Ook de club zelf reist met zijn elftallen, technische staf en scouts via Ajax Travel Events. Via Ajax Travel Events kunt u ook naar buitenlandse voetbalwedstrij den, vliegtickets of hotelkamers boeken, bedrijfsevenementen organiseren en nog veel meer. Surf naar www.ajax.nl/travel voor alle mogelijkheden en meer informatie over wedstrijdarrangementen en de meest actuele reis- aanbiedingen. Wil je ook meedoen aan bij zondere Ajax-activiteiten zoals de kleedkamertour, of kans maken op ontmoetin gen met spelers? Zou je wei eens willen scoren in de Amsterdam Aren A en je eigen clubblad willen ontvan gen? Ben je niet ouder dan 12 jaar en een grote Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Voor maar €16 per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Als lid van de Ajax Kids Club maak je niet alleen kans om mee te doen aan bijzondere activiteiten, maar krijg je ook nog eens het welkomstpakket met daarin: Bedrijven en supporters vinden elkaar in de Rood Witte Gids op internet. Op internet is de Rood Witte Gids dé centrale ontmoeting- en handelsplek bedoeld voor ie dereen die Ajax een warm hart toedraagt. Ajax-supporters kunnen hier informatie over be drijven vinden (zoals in elke bedrijvengids). Maar de Rood Witte Gids is meer dan alleen een gids; bedrijven plaatsen speciale aanbiedingen voor alle Ajax-fans. De Rood Witte Gids is helemaal gratis voor alle bezoekers. Je kunt vrij rondkijken in de gids en op zoek gaan naar een bedrijf, product, dienst en/of aanbieding. In de Rood Witte Gids kunnen bedrijven zich via www.ajax.nl presenteren. De omvang van het, almaar groeiende, bezoekersaantal van www.ajax.nl (nu 25.000 unieke bezoekers per dag) willen wij graag voor u beschikbaar maken. Er zijn al vele zoekmachines en bedrijven gidsen op internet, en nu ook één van Ajax! Kijk voor meer informatie op www.ajax.nl. augustus 2004 113 Sportpark de Toekomst was op 13 mei 2004 voor even het domein van ruim duizend Ajax-kids tijdens de eerste Ajax Kids Club Voetbaldag. De jonge Ajacieden konden zich op het jeugdcomplex vermaken met het volgen van clinics en het meedoen aan allerlei voetbalspelletjes zoals de Cruyff Games, het Predator Park en de Mini Games. De trainers van de Ajax-jeugdopleiding verzorgden de clinics, bijgestaan door de selectiespelers van het eerste elftal en Jong Ajax. Nigel de Jong verzorgde een training in koppen. de exclusieve Ajax Kids Club-pet een oorkonde van lidmaatschap je eigen Kids Club Card waarmee je kaartjes kunt kopen voor de thuiswedstrijden van Ajax en korting krijgt op Ajax-artikelen bij de Official Ajax Fanshop. Ook ontvang je: vier maal per jaar je eigen clubblad en twee maal per maand de Ajax Kids-mail zodat je altijd op de hoogte bent van het laatste Ajax-nieuws! Is de Ajax Kids Club jouw club? Word dan lid! Kijk voor meer informatie op www.ajax.nl/kids of bel Ajax Supporterszaken 020-3111444. Wanneer de Ajax-selectie op reis gaat voor een Champions-Leagueduel of een trainingskamp organiseert Ajax Travel Events de gehele trip.

Presentatiegids (1987-2013) | 2004 | | pagina 113