AJAX Media Ajax Magazine Ajax Clubnieuws Ajax Life Ajax Kick Off 'Ajax Nieuws' in De Echo Teletekst Videoschermen De Ajax-website Sms-diensten Jaarboek, -video en -dvd Ajax heeft verscheidene uitingen tot zijn beschikking om het publiek te informeren over de club. Naast de traditionele gedrukte media als Ajax Magazine en het programmablad Kick Off wordt ook van nieuwe media als teletekst, internet en sms-diensten intensief gebruikt gemaakt. Ajax Magazine is het officiële clubblad van Ajax en is uitge groeid tot een glossy magazine van allure. Ajax Magazine brengt door interviews, co lumns, reportages en fraai fotowerk heden en verleden van Ajax in beeld. Het blad is een uitgave van Ajax in samenwerking met Sanoma Men's Magazines en verschijnt acht maal per jaar. Het eerste nummer van het seizoen is de Presentatiegids. Naast het officiële clubblad is er het tweemaandelijks ver schijnende Ajax Clubnieuws, bestemd voor de leden van de vereniging. Ajax Life is de krant van de Supportersvereniging Ajax, die in samenwerking met Ajax voor de supporters wordt ge maakt. De krant verschijnt twintig keer per jaar. Ajax Life bevat algemene informatie over de Supportersvereniging en haar activiteiten, interviews met spelers en technische staf, Ajax-nieuws en veel foto's. Bij alle thuiswedstrijden ver schijnt Ajax Kick Off, een uit gave van Ajax in samenwer king met Z-Press. Het officiële programmablad van Ajax be vat informatie over de tegen stander, de meest recente uit slagen, de standen, de vermoe delijke opstellingen, voor- en nabeschouwingen en het laat ste nieuws. Op de woensdag voorafgaand aan de meeste thuiswedstrij den van Ajax verschijnt in het Amsterdamse huis-aan-huis- blad De Echo een speciale Ajax-pagina. 'Ajax Nieuws' informeert de lezer niet alleen over de komende wedstrijd van de rood-witten, maar is ook lezenswaardig door de interviews met Ajacieden. Pagina 510 van AT5-teletekst geeft informatie over onder meer het trainingsschema, het wedstrijdprogramma en het verkrijgen van kaartjes. Informatie over Ajax is even eens te vinden op pagina 812 van NOS-teletekst. De grote videoschermen bo ven beide doelen in de Amsterdam ArenA worden gebruikt voor het vertonen van videoclips, hoogtepunten van vorige wedstrijden en het duel van de dag. Herhalingen van goals en bijzondere acties en de groot in beeld gebrachte wissels, portretten van de spe lers en statistieken geven een extra dimensie aan het bezoe ken van een thuiswedstrijd van Ajax. De persconferentie is nog volop aan de gang als op de Ajax-website het nieuws al wereldkundig wordt gemaakt. Ook wedstrijdverslagen en - beelden staan snel na het laat ste fluitsignaal online. Maar www.ajax.nl biedt meer. Onze rijke voetbalgeschiede nis, voorbeschouwingen, interviews in tekst en geluid, spelersinformatie en up-to- date statistieken zijn door de heldere structuur van de web site gemakkelijk terug te vin den. Via het forum en de chat kunnen supporters bovendien hun mening geven. Met de nieuwsbrief AjaxMail ontvang je het laatste nieuws in je mailbox. AjaxMail wordt twee keer per week verstuurd. Davinci (consultancy), GX (bouw), Jarvis (Design) zijn de internetpartners van Ajax. Daarnaast heeft Ajax op ver schillende gebieden samen werkingsverbanden met ge specialiseerde partijen die hun service op de website aanbie den: Vespro Active (Ajax Shop), ATP (Ajax Travel Events), ABN AMRO (Ajax Finance). De Ajax-sms-diensten zijn een ideaal middel om op de hoogte te blijven van de laatste nieuwsfeiten en de actuele wedstrijdinformatie. Je ont vangt deze informatie name lijk via je mobiele telefoon. Met de sms-dienst Match Info ontvang je het laatste officiële wedstrijdnieuws zoals de op stelling en de rust- en eind stand. Het laatste nieuws over aankopen, blessures en kaart verkoop, wordt verzorgd door de sms-dienst Ajax News. Tevens kun je met je mobiele telefoon je stem uitbrengen op de Ajacied van de wedstrijd. Aanmelden is gemakkelijk. Stel een sms-bericht op met daar in de tekst: 'Ajax match aan' of 'Ajax news aan'. Stuur dit naar nummer 4222. Vervolgens krijg je een sms- bericht met de mededeling dat je bent aangemeld. Wie het successeizoen 2003- 2004 nog eens wil beleven, kan zijn hart ophalen in de Official Ajax Fanshop of in de Online Shop op de Ajax-website. Daar namelijk zijn het Officiële Ajax Jaarboek, de Ajax Jaarvideo en de Ajax Jaar-dvd te koop. Het seizoen 2003-2004 was met het 29ste landskampioenschap een sei zoen om niet snel te vergeten en met de combinatie Jaarboek en Jaarvideo/-dvd hoeft dat ook niet. De video kost €13,95, de dvd €17,95 en het boek €21,50. Video, dvd en boek zijn te koop in de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam ArenA of online te bestellen via www.ajax.nl. UMMtwvfc*"' Vermeer /Vftrap voorlang thul«birt •maakt wofden 'Uetgpaterc*»1 eruitbitten I

Presentatiegids (1987-2013) | 2004 | | pagina 111