Supportersbalie Supportersvereniging Ajax Supporterszaken Kaartverkoop In de Fanshop van de Amsterdam ArenA naast de hoofdingang bevindt zich de Ajax Supportersbalie. Supporters hoeven daardoor niet meer de hele ArenA door om iemand van Ajax te spre ken. Meteen bij binnenkomst staan de medewerkers in een echte Ajax-omgeving iedereen te woord. De Supportersbalie is een verlengde van de afde ling Supporterszaken; de medewerkers van de balie weten dus alles van de ver schillende administraties en kunnen antwoord geven op alle vragen. Daarnaast kan ie dereen bij de balie terecht voor het afsluiten van lid maatschappen, voor betalin gen, voor de aanvraag van uit kaarten, voor kaarten voor het Ajax Museum en voor nog veel meer. Openingstijden Ajax Supportersbalie: maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.30 uur. De balie is telefonisch niet bereikbaar. De Supportersbalie is ook op zaterdag geopend. De Supportersvereniging Ajax is de grootste supportersvereniging van Nederland. De SVA is er voor alle supporters van Ajax. Via haar blijft iedereen met een Ajax-hart op de hoogte en krijg je voorrang bij de kaartverkoop. Lidmaatschap De Supportersvereniging Ajax kent twee soor ten lidmaatschap: het hoofdlidmaatschap 25 per jaar) en het gezinslidmaatschap 17,50 per jaar). Hiervoor ontvang je de Supporters Club Card (met voorrang bij de kaartverkoop voor thuiswedstrijden van Ajax), twintig keer per seizoen de krant Ajax Life en allerlei kortingen. Bovendien worden er voor de supporters vele speciale activiteiten georganiseerd, zowel landelijk als in de regio. Activiteiten De Supportersvereniging Ajax heeft Nederland onderverdeeld in acht districten (inclusief België). In deze districten worden voor de supporters allerlei activiteiten en eve nementen georganiseerd. Er zijn diverse toer nooien, waaronder het Indoor Challenge. Op de feesten zijn selectiespelers en iemand van de technische staf aanwezig. Ook organiseert de Supportersvereniging samen met Ajax de Open Dag. Voordelen Als houder van de Supporters Club Card heb je voorrang bij de koop van een kaartje voor de thuiswedstrijden van Ajax. Bovendien krijg je 10 procent korting op bijna alle arti kelen in de officiële Fanshop van Ajax in de ArenA en bij bestellingen uit de Ajax-catalo- gus. Op het abonnement van Ajax Magazine en het voetbalmaandblad Elf ontvang je als lid een leuke korting. Daarnaast kun je profi teren van diverse kortingsacties. Alle acti viteiten van de Supportersvereniging zijn voor leden gratis of tegen een gereduceerd ta rief te bezoeken. Bij de medewerkers van Supporterszaken kunnen de supporters terecht met al hun vragen. Ajax Supporterszaken behandelt alle zaken die direct met de supporters te maken hebben. Supporterszaken is hét aan spreekpunt voor supporters, zij kunnen er terecht met al hun vragen. Naast de seizoenkaartenadministratie is Supporters zaken ook verantwoordelijk voor de administraties van de Club Cards, de Supportersvereniging, Ajax Jonge Schare en de Kids Club. Ajax Supporterszaken is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur via telefoonnummer 020-3111444. Het bezoeken van het stadion voor een wedstrijd van Ajax is minder ingewikkeld dan vaak wordt gedacht. Voor alle thuis duels van Ajax in de competitie gelden bepaalde regels ten aanzien van de kaartverkoop. Van ieder duel wordt vooraf bekeken of het een risicoduel is en als dat niet het geval is, kan iedereen kaartjes kopen. Voor het kopen van kaartjes voor deze duels geldt geen Club Card-verplichting. Bovendien is er dan vaak ook stadion verkoop. Het is tevens mogelijk om een seizoenkaart aan te schaffen. Met een seizoenkaart heeft men toegang tot alle thuiswedstrijden van Ajax in de Eredivisie. Tevens heeft men ten opzichte van andere clubkaarten voor rang bij de kaartverkoop voor beker- en Europese wedstrijden. Voor uitgebreide actuele informatie over de kaartverkoop kunt u terecht op www.ajax.nl, pagina 812 van NOS-teletekst en pagina 510 van AT5-teletekst. De Supportersvereniging organiseert samen met Ajax de Open Dag. 108 Ajax Magazine

Presentatiegids (1987-2013) | 2004 | | pagina 108