Supportersvereniging Ajax m De Supportersvereniging Ajax is de grootste supportersvereniging van Nederland. De SVA is er voor alle supporters van Ajax. Via haar blijft iedereen met een Ajax-hart op de hoogte en krijg je voorrang bij de kaartver koop. De Supportersvereniging Ajax kent twee soorten lidmaatschap: het hoofdlidmaat schap (€25 per jaar) en het gezinslidmaat schap (€17,50 per jaar). Hiervoor ontvang je de Supporters Club Card (met voorrang bij de kaartverkoop voor thuiswedstrijden van Ajax), de tweewekelijkse krant Ajax Life en allerlei kortingen. Bovendien worden er voor de supporters vele speciale activitei ten georganiseerd, zowel landelijk als in de regio. De Supportersvereniging Ajax heeft Neder land onderverdeeld in acht districten (inclu sief België). In deze districten worden voor de supporters allerlei activiteiten en evene- De Supportersvereniging organiseert samen met Ajax de Open Dag. menten georganiseerd. Er zijn diverse toer nooien, waaronder het Indoor Challenge. Op de feesten zijn selectiespelers en iemand van de technische staf aanwezig. Ook orga niseert de Supportersvereniging samen met Ajax de Open Dag. Als houder van de Supporters Club Card heb je voorrang bij de koop van een kaartje voor de thuiswedstrijden van Ajax. Bovendien krijg je 10 procent korting op bijna alle arti kelen in de officiële Fanshop van Ajax in de Arena en bij bestellingen uit de Ajax-catalo- gus. Op het abonnement van Ajax Magazine ontvang je als lid 25 procent korting en op het abonnement van het blad Elf 33 procent korting. Daarnaast kun je profiteren van diverse kortingsacties. Alle activiteiten van de Supportersvereniging zijn voor leden gra tis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken. AUGUSTUS 2003 97

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 98