Supportersbalie Publieksforum Kaartverkoop Het bezoeken van het stadion voor een wedstrijd van Ajax is minder ingewik keld dan vaak wordt gedacht. Voor alle thuisduels van Ajax in de competitie gelden bepaalde regels ten aanzien van de kaartverkoop. Van ieder duel wordt vooraf bekeken of het een risicoduel is en als dat niet het geval is, kan iedereen kaartjes kopen. Voor het kopen van kaartjes voor deze duels geldt geen Club Card-verplichting. Bovendien is er dan vaak ook stadionverkoop. Het is tevens mogelijk om een seizoenkaart aan te schaffen. Met een seizoenkaart heeft men toegang tot alle thuiswed strijden van Ajax in de Eredivisie. Tevens heeft men ten opzichte van andere club- kaarten voorrang bij de kaartverkoop voor beker- en Europese wedstrijden. Voor uitgebreide actuele informatie over de kaartverkoop kunt u terecht op www.ajax.nl, pagina 812 van NOS-tele- tekst en pagina 510 van AT5-teletekst. Zie ook de Ajax-seizoengids. In de Fanshop van de Amsterdam Arena naast de hoofdingang bevindt zich de Ajax Supportersbalie. Supporters hoeven nu niet de hele Arena door om iemand van Ajax te spreken. Meteen bij binnenkomst staan de medewerkers in een echte Ajax-omgeving iedereen te woord. De Supportersbalie is een verlengde van de afdeling Supporterszaken; de medewerkers van de balie weten dus alles van de verschillende administraties en kunnen antwoord geven op alle vragen. Daarnaast kan iedereen bij de balie terecht voor het afsluiten van lidmaatschappen, voor betalingen, voor de aanvraag van uitkaarten, voor kaarten voor het museum en voor nog veel meer. Openingstijden Ajax Supportersbalie; maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.30 uur. De balie is telefonisch niet bereikbaar. De Supportersbalie is ook op zaterdag geopend. Ajax is altijd geïnteresseerd in suggesties van supporters. Om die reden is in 1998 het Publieksforum opgericht. Zo wordt in kaart gebracht wat er leeft bij de supporters. De formatie bestaat uit 21 afgevaardigden, die door middel van loting door een notaris zijn geselecteerd. Deze afgevaardigden zijn afkomstig uit verschillende vakken van het stadion om een goede afspiegeling van de supporters te krijgen. Op dit moment wordt gekeken naar een andere opzet van het Publieksforum om de interactie tussen Ajax en de supporters te vergroten. Ajax werkt aan een nieuw concept van het Publieksforum waarbij intensiever contact tussen de club en de suppor ters wordt bewerkstelligd. AUGUSTUS 2003 93

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 94