Bordjesclub Supporterszaken De Club Op 3 december 1937 deelde Ajax-voorzit- jaren van trouwe dienst ontvangen zij een ter Marius Koolhaas voor de eerste keer bijbehorend bordje. Wie veertig jaar lid is, een bordje uit. Zo'n zestig werkende leden ontvangt een bordje met zijn naam erop met 25 jaar trouwe dienst ontvingen de en een lidmaatschap van vijftig jaar wordt later zo felbegeerde trofee. Een traditie gehonoreerd met de gouden Ajax-speld. was geboren, want nog steeds komen de Deze speld wordt voorzien van een briljan- mannen van de Bordjesclub jaarlijks bijeen tje wanneer iemand zestig jaar lid is en en inmiddels hebben meer dan honderd- voor de echte doorzetters, zij die zeventig twintig leden een bordje ontvangen. en vijfenzeventig jaar lid zijn, ligt een fraai De Bordjesclub werd opgericht in april Ajax-horloge in het verschiet. 1946 en drie maanden later, op 27 juli, ont- Naast de jaarlijkse bijeenkomst kent de moetten de leden elkaar voor het eerst in Bordjesclub nog een andere traditie. Per het Amsterdamse Minerva Paviljoen. Een keer worden namelijk een paar mannen keur aan ontmoetingen volgde en meestal die bij Ajax werken of zich voor de club kwam het gezelschap bijeen rond 18 inzetten, uitgenodigd om de bijeenkomst maart, de verjaardag van Ajax. bij te wonen. Voor velen een enorme eer, De leden van de Bordjesclub zijn minimaal want de Bordjesclub ademt Ajax. vijfentwintig jaar lid van Ajax. Voor deze Uit handen van scheidend voorzitter Michael van Praag ontving Barry Hulshoff afgelopen seizoen tijdens de traditionele huldiging van de jubilarissen een bordje ter ere van zijn 25-jarig lidmaatschap. Supporterszaken is de afdeling van Ajax die alle zaken behandelt die direct met de supporters te maken hebben. De medewerkers verzorgen de administratie en verzending van alle seizoen- en clubkaarten. Ajax Supporterszaken is hét aanspreekpunt voor supporters, die er terecht kunnen met al hun vragen. Naast de seizoenkaartenadministratie is Supporterszaken ook verantwoordelijk voor de administraties van de Club Cards, de Supportersvereniging en de Kids Club. Ajax Supporters zaken is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar via telefoonnummer 020-3111444 van 10.00 tot 16.00 uur. Bij de medewerkers van Supporterszaken kunnen de supporters terecht met al hun vragen. AUGUSTUS 2003 91

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 92