Lucky Ajax Ledenraad Als nieuw onderdeel van het verenigingsleven werd in 1992 Lucky Ajax opgericht. Dit selecte gezelschap bestaat uit oud-spelers die meer dan 100 wedstrijden in het eerste elftal hebben gespeeld. De naam 'Lucky Ajax' is heel bewust gekozen, met een knipoog naar de term die de pers in de loop der jaren zo vaak gebruikte. Jaar lijks komen de leden van Lucky Ajax bijeen voor een groot diner dansant en ook staan er ieder jaar diverse uitjes op het pro gramma. Gevoetbald wordt er echter ook nog. leder jaar spelen de oud-Ajacieden zo'n dertig wedstrijden en het grootste deel hiervan bestaat uit openings-, jubileum- of gastwedstrijden. Over het alge meen worden deze duels druk bezocht, want iedereen wil de hel den van weleer aan het werk zien. B.D. Aertsen F.M. Andriese H. Bijvank H.F. Bosschieter M.U. Coronel R.H. van Dantzig C.A. van Eijden J. Ellerbroek D. Feldmann M. Geestman J. Kisoor J. Leeuwendaal E.N. Ligthart R.B.Th. Louwers M. Middendorp C.J. van Oevelen R.G. Ombre R.G. Oudendijk A. Smolders D.H.Schoenaker E. van Thijn T. Tielenburg K.G.A. Timman L.M. van Wijk De club van oud-eerste-elftalspelers vierde afgelopen jaar haar 10-jarig bestaan met een galafeest in het Amsterdamse Holiday Inn. Ter gelegenheid van het jubileum werd een aantal Ajacieden gehuldigd vanwege hun bij zondere verdiensten voor Ajax en Lucky Ajax, Bij de opstelling voor de groepsfoto van de oude garde kent Freek de Jonge zijn plaats. AUGUSTUS TOM

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 90