4rtxxi Visitekaartje Italiaanse allure in Amsterdam Hetzelfde gekleed Klassiek lichtblauw Ajax staat met 1-0 voor De kleding die de selectie, trainers, staff, directie en bestuur dit jaar dragen, is van het Italiaanse topmerk Isaïa. 'Corporate fashion', oftewel bedrijfskleding omvat meer dan stofjassen voor vakkenvullers of truien en regenjacks voor postbodes. Ook man telpakjes voor receptionistes en uniformen voor piloten zijn bedrijfskleding. Elk bedrijf is erbij gebaat dat zijn medewerkers representatief voor de dag komen; goed gekleed en representatief personeel is immers het visite kaartje voor dat bedrijf. Dat geldt ook voor AFC Ajax. Het zijn niet alleen de selectiespelers die kleding van Oger dragen; ook de staff-medewer- kers,de directie, trainers en bestuursleden worden door Oger in het pak gestoken. Daarnaast krijgen ook trainers en leiders van De Toekomst en de dames van het Spelershome een outfit van Oger. Een voetbalteam moet een hechte eenheid vor men. Daarom is het ook zo belangrijk dat de spe lers, maar ook alle anderen die daaromheen een belangrijke rol spelen, dat naar buiten toe uit stralen. En dat bereik je onder andere door met zijn allen hetzelfde gekleed te zijn. Oger Corporate Fashion verzorgt daarom al jarenlang de 'buiten-het-veld'-tenues voor Ajax. Staan de spelers op het veld, dan dragen zij sportkleding. Maar daarbuiten lopen zij altijd strak in het pak. De heren krijgen een donkerblauwe blazer met gouden knopen en een grijze pantalon. Daarbij zullen zij geheel volgens de laatste mode een rood overhemd dragen met witte manchetten en een witte boord. De das is rood-wit gestreept. Om het ensemble compleet te maken, krijgen zij donkerbruine suède instappers en een donker bruine suède riem. De trainers en de leiders van De Toekomst dra gen een outfit van de Oger-collectie 'Dressed for Success'. Evenals de selectiespelers en -trainers, staff, bestuur en directie krijgen ook zij een don kerblauwe blazer met een grijze broek. Voor hen wordt dit gecombineerd met een klassiek licht blauw overhemd. Zij krijgen een zwarte riem en donkergrijze sokken. En uiteraard de rood-wit gestreepte stropdas. De vrouwelijke staff-mede- werkers krijgen ook een kledingset van 'Dressed for Success', leder van hen krijgt een blauwe en een grijze pantalon en gilet. Daarbij een blouse met lange mouwen en een blouse met korte mnuwpn Zodra het seizoen begint lopen de spelers en medewerkers er dus weer helemaal op en top verzorgd bij. Bij Oger werken ze volgens het prin- cipe:'Looking good, feeling good'. Wie er goed uitziet, voelt zich ook goed. Het gaat misschien wat ver om te zeggen dat Ajax een kampioen schap hierdoor niet meer mis kan lopen, maar een goed begin is het zeker wel.

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 65