De selectie strak in het pak M Mobiele paskamer iER On-Nederlands serviceniveau. Oger Corporate Fashion is onderdeel van de Oger Holding. In Amsterdam, Rotterdam en Den Haag heeft Oger prachtige winkels met herenkleding van uitsluitend topmerken. Oger heeft ook twee eigen collecties: 'Oger Amsterdam' en 'Dressed for Success'. Kenmerkend voor Oger is het bijna on-Nederlandse serviceniveau. Wie bij Oger binnenloopt voor een smoking die hij nodig heeft voor een galadiner diezelfde avond, kan erop rekenen dat het op tijd voor hem klaar zal hangen. Ditzelfde serviceniveau heeft de afdeling Corporate Fashion eveneens bijzonder hoog in het vaandel staan. Zo kan bij hele grote klanten wekelijks een spreekuur worden gehou den, waarbij eventuele aanpassingen in de kleding, bijvoorbeeld als gevolg van zwangerschap, direct geregeld kunnen worden. Een optimale mix Bedrijfskleding wordt vaak zeer intensief gedragen. Duurzaamheid is daarom zeer belangrijk. De kleding die Oger Corporate Fashion levert, is zorgvuldig geselecteerd en vol doet aan de allerhoogste kwaliteitseisen. Het speciale ont werpteam bekijkt in nauw overleg met de opdrachtgever wel ke kleding de medewerkers het beste kunnen gaan dragen. Het team streeft daarbij telkens weer naar de optima le mix van uitstraling, bewegingsvrijheid, draagcomfort en duurzaamheid. Omdat Oger Corporate Fashion ook een eigen basiscollectie heeft die per direct leverbaar is, kan personeel binnen korte tijd in een nieuwe outfit hun werk uitoefenen. Jarenlange ervaring in bedrijfskleding Oger Corporate Fashion bestaat al sinds 1995. Het team kan dan ook buigen op jarenlange ervaring en zorgvuldig tot stand gekomen expertise. Op zijn klantenlijst heeft Oger Corporate Fashion grote namen als KLM, Holland Casino, ING en het Van Gogh Museum. En natuurlijk AFC Ajax! Net als de afgelopen jaren wordt ook dit seizoen Ajax weer in het pak gestoken door Oger Corporate Fashion. Op woensdag 9 juli kwam het team van Oger naar de Arena, om de exacte maten op te nemen van de spelers. Ook de trai ners, de medische en technische staff, de directie en het bestuur werden opgemeten. Zodat ieder een binnenkort in op het lijf gesneden 'bedrijfs kleding'voor de dag kan komen. Op de groene ondergrond van de trainingszaal in de Arena had het team van Oger Corporate Fashion een 'mobiele paskamer'ingericht. Als een goed geoliede machine namen zij in razend tempo van elke Ajacied de maten op. Zonder uiteraard de nauwkeurigheid uit het oog te ver liezen. Op twee rekken hingen'pasmodellen'van de jasjes en pantalons die de heren komend sei zoen zullen dragen. In alle maten, van groot tot klein. Met een geoefend oog schatten de mede werkers van Oger in welke maat ze uit het rek moesten pakken en zodra de speler de kleding aanhad, werden de mouw- en broeklengte opge meten. Samen met eventuele andere aanpassin gen werd dit op een formulier genoteerd, even als schoen- en boordmaat. Meteen na het opmeten zijn de kleermakers aan de slag gegaan, zodat alle op maat afgestelde kleding op tijd voor het nieuwe seizoen kon worden afgeleverd. rL ÊL

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 64