Ajax Travel Events Ajax Business Reclameborden, commercials en advertenties made in Holland mhwKsJLmuM I IL Het is mogelijk om gemakkelijk en snel online reizen en hospitality-arrange- menten te boeken bij Ajax. Sinds juli 2001 heeft Ajax een eigen online reis organisatie: Ajax Travel Events. Dit samenwerkingsverband tussen AFC Ajax en de reisonderneming ATP Online heeft de Amsterdam Arena als thuisba sis. Ajax Travel Events is onderdeel van de officiële Ajax-website www.ajax.nl. ledereen kan via www.ajax.nl/travel informatie inwinnen over de aanbiedingen van Ajax Travel Events en direct reserveringen maken. Ook de club zelf reist met zijn elftallen, technische staf en scouts via Ajax Travel Events. Surf naar www.ajax.nl/travel voor meer informatie en de meest actuele reisaanbiedingen. Wanneer de Ajax-selectie op reis gaat voor een Champions- Leagueduel organiseert Ajax Travel Events de gehele trip. Het is mogelijk reclameborden te plaatsen bij wedstrijden van Ajax in de Amsterdam Arena, op sportpark de Toekomst en langs het trainingsveld van het eerste elftal. AFC Ajax is van kleine voetbalnaam uit de Watergraafsmeer geëvolueerd naar een merknaam met wereldwijde bekendheid, gevoelens en betekenissen. Nog meer dan voorheen kunnen ook bedrijven en organisaties zich associëren met het fenomeen - of: het merk - Ajax. Ajax biedt daarvoor diverse commerciële mogelijkheden: reclameborden, commercials, adverten ties, promotie via ajax.nl, businessseats, skyboxen, skyrooms en wedstrijdarrangementen. Rondom (de wedstrijden van) AFC Ajax is er een aantal mogelijkheden om uw bedrijf en/of product aan een groot publiek te presenteren. Het plaatsen van reclameborden langs voet balvelden is een beproefd instrument. Ajax biedt adverteerders verschillende mogelijkheden; voor elk budget en elke behoefte (naamsbekendheid op lokaal, nationaal en internationaal niveau). Daarnaast kunt u adverteren in de verschillende Ajax-media. Bij alle wedstrijden van Ajax kunt u uw bedrijf of product presenteren via een commercial in het stadionprogramma. Dit programma wordt vertoond op de twee grote schermen in het stadion en op het monitoren circuit. U bereikt dus iedereen die in het stadion aanwezig is. Ook kunt u advertenties plaat sen in Ajax Life (het officiële orgaan van de Supportersvereniging Ajax, oplage 60.000), Ajax Kick Off (het officiële programmaboekje van Ajax, oplage 6.000) en Ajax Magazine (het officiële magazine van Ajax, oplage 35.000). kuiï>r ai ax Sctaonmaak ES ROTO SMEETS 110 A.IAX MAOA7INF

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 111