De Ajax-website Sms-diensten Jaarboek, -video en -dvd De Club Champions League De persconferentie is nog volop aan de gang als op de Ajax-website het nieuws al wereld kundig wordt gemaakt. Ook wedstrijdverslagen en -beelden staan snel na het laatste fluitsignaal online. Maar www.ajax.nl biedt meer. Onze rijke voetbalgeschiedenis, voorbeschouwingen, interviews in tekst en geluid, spe lersinformatie en up-to-date statistieken zijn door de heldere structuur van de website makkelijk terug te vinden. Via het forum en de chat kunnen supporters bovendien hun mening geven. De Media Planet vormt een bijzonder onderdeel op de website. In deze rubriek staan de videobeelden van de mooiste doelpunten uit de Ajax-historie. In de toekomst zal deze rubriek worden uitgebreid met meer breedbanddiensten. Met de nieuwsbrief AjaxMail ontvang je het laatste nieuws in je mailbox. AjaxMail wordt twee keer per week verstuurd. Davinci (consultancy), GX (bouw), Jarvis (Design) zijn de internetpartners van Ajax. Daar naast heeft Ajax op verschillende gebieden samenwerkingsverbanden met gespeciali seerde partijen die hun service op de website aanbieden: Wehkamp (Ajax Shop), ATP Rei zen (Ajax Travel), ABN AMR0(Ajax Finance). De Ajax-sms-diensten zijn een ideaal middel om op de hoogte te blijven van de laatste nieuwsfeiten en de actuele wedstrijdinformatie. Je ontvangt deze informatie namelijk via je mobiele telefoon. Met de sms-dienst Match Info ontvang je het laatste officiële wed- strijdnieuws zoals de opstelling en de rust- en eindstand. Het laatste nieuws over aanko pen, blessures en kaartverkoop, wordt verzorgd door de sms-dienst News Flash. Tevens kun je met je mobiele telefoon je stem uitbrengen op de Ajacied van de Wedstrijd. Aan melden is gemakkelijk. Stel een sms-bericht op met daarin de tekst: 'Ajax match aan' of 'Ajax news aan'. Stuur dit naar nummer 4222. Vervolgens krijg je een sms-bericht met de mededeling datje bent aangemeld. Wie het successeizoen 2002-2003 nog eens wil beleven, kan zijn hart ophalen in de Offi cial Ajax Fanshop of bij Wehkamp. Daar namelijk zijn het Officiële Ajax Jaarboek, de Ajax Jaarvideo en de Ajax Jaar-dvd te koop. Het seizoen 2002-2003 was met de successen in de Champions League een seizoen om niet snel te vergeten en met de combinatie Jaar boek en Jaarvideo of Jaar-dvd hoeft dat ook niet. De video kost 613,95, de dvd 617,95 en het boek 620,50. Video, dvd en boek zijn te koop in de Official Ajax Fanshop in de Amster dam Arena of online te bestellen bij Wehkamp via www.ajax.nl/shop. AUGUSTUS 2003 10 David Endt Evert Vermeer d. Vuurst WINNAAR JOHAN CRUijFF SCHAAL!

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 106