Media Ajax Magazine Kick Off Ajax Life 'Ajax Nieuws' in De Echo Teletekst Videoschermen Af scheid vol emotie uc wuu Ajax heeft verscheidene uitingen tot zijn beschikking om het publiek te informeren over de club. Naast de traditionele media als het Ajax Magazine en het programmaboekje Kick Off, wordt ook van nieuwe media als teletekst en internet intensief gebruikt gemaakt. Boven beide doelen in de Amsterdam Arena hangen videoschermen die het publiek informeren over het verloop van de wedstrijd. Ajax Magazine is het officiële clubblad van Ajax en is uitgegroeid tot een glossy magazine van allure. Ajax magazine brengt door interviews, columns, reportages en fraai fotowerk heden en verleden van Ajax in beeld. Het blad is een uitgave van Ajax in samenwerking met NTG en verschijnt acht maal per jaar. Het eerste nummer van het seizoen is de Presentatie- gids. Net als vorig jaar wordt bij de Presentatiegids een tweetalige Seizoengids verstrekt met de breedst mogelijke selectie van informatie over Ajax zoals adressen en telefoonnummers, uitslagen en statistieken, biografieën en records, reglementen en openingstijden. Bij alle thuiswedstrijden verschijnt de Kick Off, een uitgave van Ajax in samenwerking met Z- Press. Het officiële programma van Ajax bevat informatie over de tegenstander, de meest recente uitslagen, de standen, de vermoedelijke opstellingen, voor- en nabeschouwingen en het laatste nieuws. Ajax Life is de krant van de Supportersvereniging, die in samenwerking met Ajax voor sup porters wordt gemaakt. De krant verschijnt twintig keer per jaar. Ajax Life bevat algemene informatie over de Supportersvereniging en haar activiteiten, interviews met spelers en technische staf, Ajax-nieuws en veel foto's. Op de woensdag voorafgaand aan de meeste thuiswedstrijden van Ajax verschijnt in het Amsterdamse huis-aan-huis-blad De Echo een speciale Ajax-pagina. 'Ajax Nieuws' informeert de lezer niet alleen over de komende wedstrijd van de rood-witten, maar is ook lezenswaar dig door de interviews met de Ajacieden. Pagina 510 van AT5-teletekst geeft informatie over onder meer het trainingsschema, het wedstrijdprogramma en het verkrijgen van kaartjes. Informatie over Ajax is eveneens te vin den op pagina 812 van NOS-teletekst. De grote videoschermen boven beide doelen in de Amsterdam Arena worden gebruikt voor het vertonen van videoclips, hoogtepunten van vorige wedstrijden en het duel van de dag. Herhalingen van goals en bijzondere acties en de groot in beeld gebrachte wissels, portret ten van de spelers en statistieken geven een extra dimensie aan het bezoeken van een thuis wedstrijd van Ajax. 10-club ós «sera*4*® AIIGIISTIK ?nm 10-

Presentatiegids (1987-2013) | 2003 | | pagina 104