Voorkom tandvleesproblemen Begin vandaag nog Voor gezond tandvlees Hoe ontstaan tandvleesproblemen? Hoe herkent u gezond tandvlees? Wat moet u doen? Meridol met het unieke tweevoudige fluori- densysteem helpt We weten allemaal dat goed poetsen van tanden en kiezen belangrijk is. Maar velen realiseren zich niet dat een gaaf en sterk gebit afhankelijk is van gezond tandvlees. U kunt daar zelf iets aan doen. Voorkom tandvleesproblemen. Begin van daag nog. Tandplak is de hoofdoorzaak van tandvleesproblemen. Als u daar niets aan doet, kan het tandvlees geïrriteerd raken en zich op den duur terugtrekken. Met als gevolg dat tanden en kiezen kunnen gaan loszitten. Tandvleesproblemen worden meestal niet tijdig opgemerkt. Dat komt omdat er in eerste instantie geen pijn optreedt. Naarmate de leeftijd toeneemt, neemt ook de kans op tand vlees- problemen toe. Er zijn echter ook veel jongeren met tandvleesproblemen. Gezond tandvlees herkent u aan een lichtroze kleur. Zorg voor een optimale mondhygiëne. Speciale poetstech nieken en een goede tandpasta zijn hierbij van groot belang. Door tandplak regelmatig en grondig te verwijde ren kan tandvleesirritatie worden voorkomen. Een goede poetstechniek en Meridol tandpasta kunnen u hierbij hel pen. Meridol bevat een internationaal gepatenteerde combinatie van actieve bestanddelen. Regelmatig poetsen met Meridol helpt om een goede basis te creëren voor het gezond hou den van tanden en tandvlees. Poetsen met Meridol tandpasta helpt bacteriën onschadelijk te maken en zo tand vleesproblemen te voorkomen. Binnen twee weken merkt u het verschil. De gepatenteerde combinatie van Aminfluoride en Tinfluoride in Meridol blijft ook na het poetsen nog lang actief. Daarnaast biedt het tweevoudige fluoridensysteem een actieve bescherming tegen gaatjes. Voor meer informatie: raadpleeg uw tandarts of mondhy- Piënist of schrijf naar Meridol Adviescentrum, ostbus 1050, 1300 BB Almere. Op internet vindt u meer informatie op www.tandvlees.nl mericfo/'A

Presentatiegids (1987-2013) | 2002 | | pagina 42