Ajax Travel Events Ajax Business Ajax Museum De club Het is nu mogelijk om gemakkelijk en snel online reizen en hos- pitality-arrangementen te boeken bij Ajax. Sinds juli 2001 heeft Ajax een eigen online reisorganisatie: Ajax Travel Events. Dit samenwerkingsverband tussen AFC Ajax en de reisonderneming ATP Online heeft de Amsterdam Arena als thuisbasis. Ajax Travel Events is onderdeel van de officiële Ajax-website www.ajax.nl. ledereen kan via www.ajax.nl infomatie inwinnen over de aan biedingen van Ajax Travel Events en direct reserveringen maken. Ook de club zelf reist met zijn elftallen, technische staf en scouts via Ajax Travel Events. Surf naar www.ajax.nl en klik door naar Ajax Travel Events voor meer informatie en de meest actuele reisaanbiedingen. AFC Ajax is van kleine voetbalnaam uit de Watergraafsmeer geë volueerd naar een merknaam met wereldwijde bekendheid, gevoelens en betekenissen. Nog meer dan voorheen kunnen ook bedrijven en organisaties zich associëren met het fenomeen - of: het merk - Ajax. Ajax biedt daan/oor diverse commerciële moge lijkheden: reclameborden, commercials, advertenties, businessse- ats, skyboxen, skyrooms en arrangementen. Reclameborden, commercials en advertenties Rondom (de wedstrijden van) AFC Ajax is er een aantal mogelijk heden om uw bedrijf en/of product aan een groot publiek te pre senteren. Het plaatsen van reclameborden langs voetbalvelden is een beproefd instrument. Ajax biedt adverteerders verschillende mogelijkheden; voor elk budget en elke behoefte (naamsbe kendheid op lokaal, nationaal en internationaal niveau). Daarnaast kunt u adverteren in de verschillende Ajax media. Bij alle wedstrijden van Ajax kunt u uw bedrijf of product presente ren via een commercial in het stadionprogramma. Dit pro gramma wordt vertoond op de twee grote schermen in het sta dion en op het monitoren-circuit. U bereikt dus iedereen die in het stadion aanwezig is. Ook kunt u advertenties plaatsen in Ajax Life (het officiële orgaan van de Supportersvereniging Ajax, oplage 80.000), Ajax Kick Off (het officiële programmaboekje van Ajax, oplage 8.000) en Ajax Magazine (het officiële magazine van Ajax, oplage 35.000). De foto die in 1918 ter ere van het eerste landskampioenschap werd gemaakt, vormt het openingstafereel van het Ajax Museum. De geschiedenis van Ajax is rijk en veelbewogen, spannend als een jongensboek vol emotie en heldendom. Een bezoek aan het Ajax Museum is een onvergetelijke reis door de rijke 102-jarige geschiedenis van Ajax. De historie van Ajax wordt hier in beeld gebracht. Verder heeft het museum een schat aan voorwerpen zoals oude foto's, historische documenten, felbegeerde bekers, trofeeën en persoonlijke bezittingen van (ex-)spelers. Het Ajax Museum is gevestigd in de Amsterdam Arena. De openingstijden zijn dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur. Alleen op evenementenda- gen gelden aangepaste openingstijden. Het is niet nodig een kaartje voor een museumbezoek te reserveren; u kunt het voor 3,50 kopen bij de Supportersbalie. Een bezoek aan het museum maakt ook onderdeel uit van een rondleiding door de Amsterdam Arena. Wij raden u aan voor deze rondleidingen inclusief museumbezoek wel kaarten te reserveren. Voor reserveringen en vertrektijden van de tours kunt u bellen met 020-3111336. Op de website van de Amsterdam Arena, www.amsterdamarena.nl, vindt u meer achtergrondinfor matie over de rondleidingen door het stadion. AJAX PRESENTATIEGIDS 2002-2003 De selectie bereidde zich in de winterstop in het Portugese Faro voor op de tweede helft van het seizoen. De reis werd georga niseerd door Ajax Travel Events.

Presentatiegids (1987-2013) | 2002 | | pagina 135