Ajax Direct punten van vorige wedstrijden en het duel van de dag. Herhalin gen van goals en bijzondere acties en de groot in beeld gebrachte wissels, portretten van de spelers en statistieken geven een extra dimensie aan het bezoeken van een thuiswedstrijd van Ajax. De Ajax-website Op 28 april 2002 lanceerde Ajax samen met strategisch partner KPN de nieuwe Ajax-website: www.ajax.nl. Met het gebruik van geavanceerde technologie en de introductie van een compleet gemoderniseerde look and feel is de website van Ajax klaar voor de toekomst. Onze rijke voetbalgeschiedenis, voorbeschouwingen, interviews in tekst en geluid, spelersinformatie en up-to-date statistieken zijn door de heldere structuur van de website gemakkelijk terug te vinden. Via het forum en de chat kunnen supporters boven dien hun mening geven. De Media Planet vormt een bijzonder onderdeel op de website. In deze rubriek staan de videobeelden van de mooiste doelpun ten uit de Ajax-historie. In de toekomst zal deze rubriek worden uitgebreid met meer breedbanddiensten. Met de nieuwsbrief AjaxMail ontvang je het laatste nieuws in je mailbox. AjaxMail wordt twee keer per week verstuurd. Sms-diensten De Ajax-sms-diensten zijn een ideaal middel om op de hoogte te blijven van de laatste nieuwsfeiten en de actuele wed strijd infor matie. Je ontvangt deze informatie namelijk via je mobiele tele foon. Lees meer over de Ajax-sms-diensten Match Info, News Flash en de sms-verkiezing van de Ajacied van de Wedstrijd op pagina 147. Ajax Direct is de afdeling die ervoor zorgt dat een breed assorti ment fraaie Ajax-artikelen aan de supporters wordt aangeboden. Het gaat om 'Official Ajax Products', wat een garantie is voor ser vice, echtheid en kwaliteit. Ajax-supporters kunnen op verschil lende manieren bij Ajax Direct terecht. Fanshop Sinds het voltooien van de verbouwing in februari 2002 kan de Ajax Fanshop zich meten met de mooiste voetbal-fanshops van Europa. Het uitgebreide assortiment aan Ajax-artikelen, waaron der de gehele Ajax-adidaslijn, wordt op een mooie overzichtelijke manier aangeboden. De fans kunnen nu ook op wedstrijddagen op een fatsoenlijke en snelle bediening rekenen. Leden van de Supportersvereniging Ajax, van de Ajax Kids Club en de Ajax-seizoenkaarthouders kunnen op vertoon van hun pas met korting kopen. Ook bij betaling met een ABN AMRO Ajax- creditcard krijgt u tien procent korting. Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 18.00 uur, op zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Op wedstrijddagen zijn de openingstijden variabel. Van oktober t/m maart gelden er andere openingstijden, namelijk: van maan dag t/m zaterdag van 9.30 uur tot 17.00 uur en op zondag geslo ten, behalve op wedstrijddagen en koopzondagen. Vuurwerk bij de feestelijke opening van de vernieuwde Ajax Fanshop. Jaarboek, -video en -dvd Wie het successeizoen 2001- 2002 nog eens wil beleven, kan zijn hart ophalen in de Official Ajax Fanshop of bij Wehkamp. Daar namelijk zijn het Officiële Ajax Jaarboek, de Ajax Jaarvideo en de Ajax Jaar- dvd te koop. Het seizoen 2001- 2002 was met de landstitel en de Amstel Cup een seizoen om niet snel te ver geten en met de combinatie Jaarboek en Jaarvideo of Jaar- dvd hoeft dat ook niet. De video kost 13,95, de dvd 17,95 en het boek 20,50. Video, dvd en boek zijn te koop in de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam Arena of online te bestellen bij Wehkamp via www .ajax.nl/shop. Bestellen Het brede assortiment via zowel www.ajax.nl als via de eigen Ajax-catalogus biedt u ook de mogelijkheid om vanuit uw luie stoel Ajax-artikelen te bestellen. De volledige afhandeling zal door Wehkamp, onze mailorderpartner, worden verzorgd. Deze professionele partij met de meeste ervaring op dit gebied zal hiermee ook de service naar de fans toe op een hoger niveau til len. Voordelen die uit deze samenwerking met Wehkamp zijn ontstaan zijn o.a. gespreide betalingen, snelle bezorgingen en een luxe retour-service. Bestellen kan dus snel en simpel via een coupon uit de catalo gus, een mail via de site www.ajax.nl/shop of een telefoontje naar onze bestel- en informatielijn 0900-2002200. A1AX PRESENTATIEGIDS 2002-2003

Presentatiegids (1987-2013) | 2002 | | pagina 134