De club I Medi a O Ajax heeft verscheidene uitingen tot zijn beschikking om het 9 publiek te informeren over de club. Naast de traditionele media als het Ajax Magazine en het programmaboekje Kick Off, wordt ook van nieuwe media als teletekst en internet intensief gebruikt gemaakt. Teletekst Pagina 510 van AT5-teletekst geeft informatie over onder meer i het trainingsschema, het wedstrijdprogramma en het verkrijgen 9 van kaartjes. Informatie over Ajax is eveneens te vinden op pagina 660 van NOS-teletekst. Videoschermen De grote videoschermen boven beide doelen in de Amsterdam Arena worden gebruikt voor het vertonen van videoclips, hoogte- Boven beide doelen in de Amsterdam Arena hangen videoschermen die het publiek informeren over het verloop van de wedstrijd. A1AX PRESENTATIEGIDS 2002-2003 133 Feest voor de kinderen in de kinderkliniek als de Ajax-spelers op bezoek komen. De VU-Kinderkliniek Ajax is vanaf 1998 partner van de VU-Kinderkliniek. Het partners hip houdt in dat Ajax ondersteuning geeft op het gebied van faci liteiten, financiën en netwerkcontacten. Bij de ondertekening zei Ajax-voorzitter Michael van Praag: 'Het lijkt in de voetbalwereld alleen maar om geld te gaan, maar wij kennen als geen ander onze maatschappelijke verantwoordelijkheid.' Het is voor kinde ren heel belangrijk om een wedstrijd of training mee te maken en het is iedere keer weer feest is als de Ajax-spelers naar de kin derkliniek komen. Het grootste project van de Stichting Vrienden VU-Kinderkliniek is de VU-Kinderstad die begin 2005 gerealiseerd moet worden. Met het project VU-Kinderstad is het VU Medisch Centrum het eerste academische ziekenhuis dat een plek creëert waar kinderen die behandeld worden in de kinderkliniek of de polikliniek zich hele maal buiten de dagelijkse praktijk van het ziek zijn en beter wor den kunnen begeven. Samen met hun familie kunnen ze er ont snappen aan de hectiek van het ziekenhuis. In de kinderstad komen onder andere een internet café, een snoezelkamer, een Ajax-spelershome en een groot speelplein, zodat de kinderen kunnen doen wat zij het liefste doen: spelen! Wie ook vriend van de VU-Kinderstad wil worden, kan contact opnemen met de Stichting Vrienden VU-Kinderkliniek, VU Medisch Centrum, dienst communicatie, Postbus 7057, 1007 MB Amsterdam. Postbanknummer 8030674. Ajax Magazine Het officiële clubblad van Ajax is Ajax Magazine. Het blad is een uitgave van Ajax in samenwerking met Tema en verschijnt zes maal per jaar. Het eerste nummer van het seizoen is de Presenta- tiegids. Dit jaar wordt bij de Presentatiegids een tweetalige Sei zoengids verstrekt met de breedst mogelijke selectie van infor matie over Ajax zoals adressen en telefoonnummers, uitslagen en statistieken, biografieën en records, reglementen en opening stijden. Kick Off Bij alle thuiswedstrijden verschijnt de Kick Off, een uitgave van Ajax in samenwerking met Z-Press. Het officiële programma van Ajax bevat informatie over de tegenstander, de meest recente uit slagen, de standen, de vermoedelijke opstellingen, voor- en nabeschouwingen en het laatste nieuws. Ajax Life Ajax Life is de krant van de Sup portersvereniging, die in samen werking met Ajax voor suppor ters wordt gemaakt. De krant verschijnt twintig keer per jaar. Ajax Life bevat algemene infor matie over de Supportersvereni ging en haar activiteiten, inter views met spelers en technische staf, Ajax-nieuws en veel foto's. 'Ajax Nieuws' in De Echo Op de woensdag voorafgaand aan de meeste thuiswedstrijden van Ajax verschijnt in het Amster damse huis-aan-huis-blad De Echo een speciale Ajax-pagina. 'Ajax Nieuws' informeert de lezer niet alleen over de komende wedstrijd van de rood-witten, maar is ook lezenswaardig door de exclusieve interviews met de Ajacieden. AJAX"« Ajax trapt af voor nieuw leizoan

Presentatiegids (1987-2013) | 2002 | | pagina 133