Ajax Kids Club Supportersvereniging Ajax CRUIIFF VAN PRAAG De club Wil je ook meedoen aan bijzondere Ajax-activiteiten zoals de kleedkamertour, of kans maken op ontmoetingen met spelers? Zou je weieens willen scoren in de Amsterdam Arena en je eigen clubblad willen ontvangen? Ben je niet ouder dan 12 jaar en een grote Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Voor maar €16 per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Als lid van de Ajax Kids Club maak je niet alleen kans om mee te doen aan bijzondere activiteiten, maar krijg je ook nog eens: het welkomstpakket met daarin: de exclusieve Ajax Kids Club-baseballcap een oorkonde van lidmaatschap je eigen clubpas waarmee je korting krijgt op Ajax-artikelen bij de Ajax Fanshop én bij Ajax Direct vier maal per jaar je eigen clubblad iedere maand de Ajax-Kids-e-mail zodat je altijd op de hoogte bent van het laatste Ajax-nieuws een persoonlijke uitnodiging voor de Kids-Clubactiviteiten op de Ajax Open Dag deelname aan speciale Kids-Clubacties. Is de Ajax Kids Club jouw club? Word dan lid! Kijk voor meer informatie op www.ajax.nl, onder 'Fanzone' vind je de Ajax Kids Club. De Supporters vereniging orga niseert samen met Ajax de Open Dag. Bovendien worden er voor de supporters vele speciale activitei ten georganiseerd, zowel landelijk als in de regio. De Supportersvereniging Ajax heeft Nederland onderverdeeld in acht districten (inclusief België). In deze districten worden voor de supporters allerlei activiteiten en evenementen georganiseerd. Er zijn diverse toernooien, waaronder het Indoor Challenge. Op de feesten zijn selectiespelers en iemand van de technische staf aanwezig. Ook organiseert de Supportersvereniging samen met Ajax de Open Dag. Als houder van de Supporters Club Card heb je voorrang bij de koop van een kaartje voor de thuiswedstrijden van Ajax. Boven dien krijg je 10 procent korting op bijna alle artikelen in de offi ciële Fanshop van Ajax in de Arena en bij bestellingen uit de Ajax-catalogus. Op het abonnement van Ajax Magazine ontvang je als lid 45 procent korting en op het abonnement van het blad Elf 33 procent korting. Daarnaast kan je profiteren van diverse kortingsacties, zoals bij SixFlags Holland en op het Ajax Jaarboek. Alle activiteiten van de Supportersvereniging zijn voor leden gra tis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken. In april 2002 is de eerste Ajax Kids Club-raad geïnstalleerd. De leden van de raad gaan met Ajax praten over de wensen van de leden van de Ajax Kids Club. De Supportersvereniging Ajax is de grootste supportersvereniging van Nederland. De SVA is er voor alle supporters van Ajax. Via haar blijft iedereen met een Ajax-hart op de hoogte en krijg je voorrang bij de kaartverkoop. De Supportersvereniging Ajax kent twee soorten lidmaatschap: het hoofdlidmaatschap 25 per jaar) en het gezinslidmaat schap 17,50 per jaar). Hiervoor ontvang je de Supporters Club Card (met voorrang bij de kaartverkoop voor thuiswedstrijden van Ajax), de tweewekelijkse krant Ajax Life en allerlei kortingen. jKjriHN A1AX PRESENTATIEGIDS 2002-2003

Presentatiegids (1987-2013) | 2002 | | pagina 131