Ledenraad Lucky Ajax De club F.M. Andriese H. Bijvank H.F. Bosschieter M.U. Coronel R.H. van Dantzig C.A. van Eijden J. Ellerbroek D. Feldmann M. Geestman J. Kisoor J. Leeuwendaal E.N. Ligthart R. Louwers M. Middendorp G. van Mourik C.J. van Oevelen R.G. Ombre R.G. Oudendijk A. Smolders D.H. Schoenaker E. van Thijn T. Tielenburg K.G.A. Timman LM. van Wijk Bij het honderdjarig bestaan van Ajax werd Rinus Michels benoemd tot erelid van de club. In augustus 2002 werd de zaal van ABN AMRO in de Amsterdam Arena naar hem vernoemd. Als nieuw onderdeel van het verenigingsleven werd in 1992 Lucky Ajax opgericht. Dit selecte gezelschap bestaat uit oud-spe lers die meer dan 100 wedstrijden in het eerste elftal hebben gespeeld. De naam 'Lucky Ajax' is heel bewust gekozen, met een knipoog naar de term die de pers in de loop der jaren zo vaak gebruikte. Jaarlijks komen de leden van Lucky Ajax bijeen voor een groot diner-dansant en ook staan er ieder jaar diverse uitjes op het programma. Gevoetbald wordt er echter ook nog. leder jaar spe len de oud-Ajacieden zo'n dertig wedstrijden en het grootste deel hiervan bestaat uit openings-, jubileum- of gastwedstrijden. Over het algemeen worden deze duels druk bezocht, want ieder een wil de helden van weleer aan het werk zien. Voorafgaand aan de nieuwjaarsre ceptie van Ajax speelde Lucky Ajax onder aan voering van Sjaak Swart een wed strijd tegen de technische staf. Het duel stond onder leiding van Michael van Praag. Lid van de Ledenraad en oud-eerste- elftalspeler Dick Schoenaker nam het afgelopen seizoen afscheid als speler van het veteranenelftal.

Presentatiegids (1987-2013) | 2002 | | pagina 127