Ajax City Wehkamp Door een grote verbouwing van zowel de Fanshop als het Ajax Museum is een schitterende nieuwe locatie ontstaan: Ajax City. Hier wordt informatie verstrekt aan de fans, wordt aandacht besteedt aan de historie en de sponsors van Ajax en is natuurlijk plaats voor de verkoop van Ajax-merchandise. Het uitgebreide assortiment van Ajax- artikelen, waaronder de gehele Ajax- adidas-lijn, wordt op een mooie en overzichtelijke manier aangeboden. De fans kunnen nu ook op wedstrijddagen op een fatsoenlijke en snelle bediening rekenen. Naast de merchandise is er plaats gemaakt voor een balie waar de supporters op alle fronten aan informatie kunnen komen over Ajax of aan Ajax gerelateerde zaken: kaartverkoop voor wedstrijden, inschrijvingen voor de Ajax Kids-club of de Supportersvereniging Ajax, diverse producten van onze sponsors, aanmeldingen voor de wachtlijst voor een seizoenkaart, informatie over trainingen en geblesseerden, het nieuw opgezette Ajax Travel (reizen met Ajax) en nog veel meer. Ajax AAuseum Op de bovenverdieping van Ajax City is de gehele historie van Ajax te vinden. De rijke en veelbewogen geschiedenis wordt hier in beeld gebracht. Verder heeft het museum een schat aan voorwerpen zoals oude foto's, historische documenten, felbegeerde bekers, trofeeën en persoonlijke bezittingen van (ex-)spelers. Het Ajax Museum is dan ook nog steeds zeer de moeite van een bezoek waard. Ajax City wordt op een sfeervolle manier aangekleed en aangeduid. In fasen zal het totale project voltooid worden. De eerste fase van de shop is al klaar. De totale begane grond moet op 1 oktober af zijn, waarna in november de bovenverdieping van het museum onder handen wordt genomen. Ajax Direct Op het gebied van bestellingen via internet of uit de catalogus heeft Ajax Direct tevens een belangrijke stap voorwaarts gezet. Het brede assortiment via zowel de site www.ajax.nl als via de eigen Ajax-catalogus blijft bestaan. Nieuw is dat de volledige afhandeling door Wehkamp zal geschieden. Deze professionele partij met Foto's: Louis van de Vuurst de meeste ervaring op dit gebied zal hiermee ook de service naar de fans toe op een hoger niveau tillen. Zaken die nu ook voor de Ajax-merchandise zullen gaan gelden zijn: gespreide betaling, snelle bezorging en een luxe retour-service. Bestellen kan dus snel en simpel via een coupon uit de catalogus, een mail via de site www.ajax.nl/shop of per telefoon: 0900-200.2.200 (bestel- en informatielijn). Voor alle overige vragen kunt u zoals gewoonlijk terecht bij Ajax Supporterszaken: 020-3111444. Amsterdam AJAX FANSHOP AJAX PRESENTATIEGIDS 2001 - 2002 115

Presentatiegids (1987-2013) | 2001 | | pagina 115