Ajax Kids Club A «I Op 3 december 2000 gaven Danny Blind en John van't Schip de officiële aftrap voor Ajax' jongste club: de Ajax Kids Club! Een bijzondere club voor alle Ajax- fans tot en met twaalf jaar die meer betrokken willen worden bij hun favoriete club. Dat onze leden een streepje voor hebben, blijkt wel uit de bijzondere activiteiten en acties die de afgelopen maanden voor hen zijn georganiseerd. Een greep uit de Kids Club-activiteiten van het afgelopen half jaar. in de Ajax Fanshop én bij Ajax Direct. Ook konden leden hun ouders mét korting meenemen naar Six Flags Holland. Ajax Kids Club-dag Op 2 augustus 2001 werd de eerste clubdag gehouden. Het werd een fantastische dag, want voor ieder Ajax Kids Club-lid lag een exclusief cadeau klaar, werden er mooie Ajax-prijzen verloot en natuurlijk kwamen de spelers speciaal voor onze jongste Ajax- fans naar het kids-dorp. Er was genoeg tijd voor handtekeningen, foto's én om even te voetballen! www.ajax.nl/kidsclub Vragen stellen of zélf op de officiële Ajax Kids Club-pagina's komen. Onze leden maken er iedere keer kans op. Ze kunnen hun vragen stellen voor 'de vraag van de week', of zich aanmelden voor het 'Ajax Kids Club-lid van de maand'. Ze kunnen zelfs hun hele elftal opgeven voor het 'elftal van de maand'. Kortom, ook op www.ajax.nl/kidsclub is veel te beleven. Lid worden? Is de Ajax Kids Club jouw club? Ben je niet ouder dan 12 jaar? Bel dan 020-3111444 (optie 3) of kijk op www.ajax.nl/kidsclub voor het inschrijfformulier. Aftrap Voor de wedstrijd Ajax - Heerenveen kwamen niet elf Ajacieden het veld op maar 22! De selectie werd begeleid door elf Kids Club-leden. Zij mochten voor één keer als wedstrij dmascotte mee het veld op. Dat deze mascottes geluk hebben gebracht, blijkt uit de uitslag van deze wedstrijd. Ajax versloeg de Friezen met 6-2. Kleedkamer-tour Tijdens de kerstvakantie en de zomerstop opende Ajax zijn deuren exclusief voor de Ajax Kids Club. Alleen leden mochten een kijkje nemen in het heilige der heiligen: de kleedkamer van Ajax 1. De bofkonten mochten écht overal komen waar de spelers doordeweeks vertoeven. Interview Onze allereerste junior-reporter was de 7-jarige Bob Rotman. Voor het eerste nummer van het Ajax Kids Club-blad interviewde hij zijn grote idool Nikos Machlas. Voor het tweede nummer vuurde Henk Bosch van 10 jaar een reeks vragen af op zijn grote voorbeeld Fred Grim. Dit interview werd door Fred Grim beloond met een paar echte keepershandschoenen voor Henk. Zelfs voor andere media worden onze leden gevraagd. Zo zaten Withney Knorr en Martijn Verhoeven tegenover Cedric van der Gun om hem te interviewen voor een ander kinderblad. Voetbalactiviteiten De districtteams van de Supportersvereniging Ajax organiseren allerlei jeugdactiviteiten door het hele land. Natuurlijk kunnen leden van de Ajax Kids Club ook hieraan deelnemen. Van een feestavond in Vinkei tot het jeugd- zaalvoetbaltoernooi in Zutphen. Van een Goalmasters-competitie in Boxmeer tot een Beach Soccer Toernooi in Scheveningen! Voordeel Ajax Kids Club-leden krijgen op vertoon van hun clubpas korting op Ajax-artikelen Foto's: Carta Smit Leden van de Kids Club interviewen zelf de spelers, zoals hier Richard Knopper. I 1 John van 't Schip was nauw betrokken bij de lancering van de Ajax Kids Club. De mascotte van de Kids Club is Lucky Lynx. 114 AJAX PRESENTATIEGIDS 2001 - 2002

Presentatiegids (1987-2013) | 2001 | | pagina 114