Supportersvereniging Ajax Het Sfeerteam De Supportersvereniging Ajax is de grootste supportersvereniging van Nederland. De SVA is er voor alle supporters van Ajax. Via haar blijft iedereen met een Ajax-hart op de hoogte en krijg je voorrang bij de kaartverkoop. De Supportersvereniging Ajax kent twee soorten lidmaatschap: het hoofdlidmaatschap (25 per jaar) en het gezinslidmaatschap (17,50 per jaar). Hiervoor ontvang je de Supporters Club Card (met voorrang op de kaartverkoop voor thuiswedstrijden van Ajax), de krant Ajax Life en allerlei kortingen. Bovendien worden er voor de supporters vele speciale activiteiten georganiseerd, zowel landelijk als in de regio. Als hoofdlid kun je iedereen uit je gezin wonende op hetzelfde adres lid maken tegen het gereduceerde tarief. Het gezinslidmaatschap geeft dezelfde rechten als het hoofdlidmaatschap. Het enige verschil is dat je geen Ajax Life ontvangt, maar natuurlijk profiteer je wel van alle andere voordelen, Discussie ki/uslsros 9eof>en<f Competitievervalsing? Foto: Yvonne Witte De Supportersvereniging organiseert samen met Ajax de jaarlijkse Open Dag. inclusief de Supporters Club Card. Ajax Life is de krant van de Supportersvereniging, die, in samenwerking met Ajax, door en voor supporters wordt gemaakt. De krant verschijnt twintig keer per jaar. In Ajax Life vind je algemene informatie over de Supportersvereniging en haar activiteiten, interviews met spelers en technische staf, Ajax-nieuws en veel foto's. Evenementen en activiteiten De Supportersvereniging Ajax heeft Nederland onderverdeeld in acht districten (incl. België). In deze districten worden voor de supporters allerlei activiteiten en evenementen georganiseerd. Er zijn diverse toernooien, waaronder het Indoor Challenge. Op de feesten zijn selectiespelers en iemand van de technische staf aanwezig. Ook organiseert de Supportersvereniging samen met Ajax de Open Dag. Als houder van de Supporters Club Card heb je voorrang bij de koop van een kaartje voor de thuiswedstrijden van Ajax. Bovendien krijg je 10 procent korting op bijna alle artikelen in de officiële Fanshop van Ajax in de Arena en bij bestellingen uit de Ajax-catalogus. Op het abonnement van Ajax Magazine ontvang je als lid 45 procent korting. Alle activiteiten van de Supportersvereniging zijn voor leden gratis of tegen een gereduceerd tarief te bezoeken. Supportersvereniging Ajax, Arenaboulevard 29, 1101 AX Amsterdam ZO. Postadres: Postbus 22944, 1100 DK Amsterdam. Telefoon organisatie: 020-3111514, fax: 020-3111510; ledenadministratie: 020-3111444; e-mail: organisatie@svajax.nl In de afgelopen jaren heeft een groep supporters in samenwerking met Ajax, ID&Dtv en de Amsterdam Arena het Sfeerteam opgericht. Het Sfeerteam is een fervent voorstander van een herkenbaar rood-wit Ajax-stadion; een stadion waar alle supporters zich thuis voelen. Europa-Cupvlaggetjes, de andere keer leggen zij op 1200 stoeltjes bundels snippers neer die als een sneeuwdeken over de supporters dwarrelen als de wedstrijd begint. Voor de ideeën die het Sfeerteam heeft, is de medewerking van alle supporters zeer belangrijk. Wie kent niet de beelden uit Italië van vakken in het stadion die een tekst of symbool uitbeelden? Dit hoopt het Sfeerteam in de toekomst ook te realiseren. Het Sfeerteam probeert ook het sturende orgaan te zijn bij het afscheid nemen van spelers. Op het moment worden plannen uitgewerkt om in de omlopen een 'Hall of Fame' te creëren. Foto: Louis van de Vuurst Het Sfeerteam probeert door middel van grote vlaggen, snippers en andere activiteiten het stadion en de supporters rood-wit te kleuren. Het Sfeerteam probeert door middel van grote vlaggen, snippers en andere activiteiten het stadion en de supporters rood-wit te kleuren. Samen met een vaste groep fanatieke vrijwilligers legt het Sfeerteam uren voor de wedstrijd alle attributen klaar. De ene keer zijn het AJAX PRESENTATIEGIDS 2001 - 2002

Presentatiegids (1987-2013) | 2001 | | pagina 113