C1 Trainer: Hennie de Regt Leider: Herman Pinkster Selectie C1 2001-2002 Nordin Amrabat Adilio Augustin Mitchell Burgzorg Marco van Duin Eljero Elia Luis Feliz Roger Grootfaam Tim de Heus Robbin Kieft Jeremain Lens Ricardo Mac Nack Richard van Nieuwkoop Johan Plat Donovan Slijngard Evander Sno Marijn Sterk Sergio Zijier C2 Trainer: Arnold Mühren Leider: Wim Stuut Selectie C2 2001-2002 Yassine Benmoussa Marcde Boer Mitchell Donald Danny Geerligs John Goossens Jan Arie v.d. Heyden Joshua John Sergio Leeuwin Dionitio Liesdek Jerry van der Meulen Kyle Nakazawa Furdjel Narsingh Clint Plak Kevin Rijnvis Rawley Rozendaal Frans Sabajo Jeffrey Sarpong Lars v.d. Voort Gregory van der Wiel Foto: Yvonne Witte D1 Trainer: Robin Pronk Leider: Frits Andriese Selectie D1 2001-2002 Vurnon Anita Deniz Asian Alexander Buttner Jaoud Harhour Vincent Hofman Kevin Huysman Joey Klare Raymon Lagerburg Vlatko Lazic Calvin Mac Intosch Ronald van der Meer Robert Mühren Joey van Olffen Frank Olijve Sammy Osei Leandro Resida Christian Supusepa Frank Wiafe Danquah Foto: Louis van de Vuurst Ook Ajax C2, het team van trainer Arnold Mühren, sleepte vorig seizoen de titel in de wacht en deed dat net als de C1 met een indrukwekkende productie van meer dan honderd doelpunten. Jongens als Raymon Lagerburg, afkomstig uit het kampioenselftal D2, zullen het komend seizoen een stuk zwaarder hebben in de D1. Het C1-elftal van Ajax werd vorig seizoen als eerste van de club tot kampioen gekroond. Het team van trainer Hennie de Regt scoorde in 22 wedstrijden liefst 127 doelpunten, speelde nimmer gelijk en verloor slechts één wedstrijd, thuis van ADO Den Haag (2-3). Dit seizoen speelt de C1 in een sterkere competitie. De nieuwe landelijke Shell- competitie komt in de plaats van de regionale indelingen. Foto: Louis van de Vuurst 102 AJAX PRESENTATIEGIDS 2001 - 2002

Presentatiegids (1987-2013) | 2001 | | pagina 102