Trainers en leiders Dick de Groot 25 jaar trainer Wedstrijddagen Wedstrijdsecretariaat Hans Bijvank Wedstrijdsecretaris junioren Floris Thoolen Wedstrijdsecretaris D- en E-juniorer Trainer Danny Blind Dick de Groot Heini Otto Wilco van Buuren Hennie de Regt Dennis de Haan (ass.) Arnold Mühren Dennis de Haan (ass.) Robin Pronk Maarten Stekelenburg Patrick Ladru Edwin Kortlevers (ass.) Patrick Ladru Edwin Kortlevers (ass.) Leider Ed Lefeber Teun Bogaard Rolf Grootenboer Cor van Eijden Herman Pinkster Wim Stuut Frits Andriese (nog niet bekend) Henk van Teunenbroek Edwin Kortlevers Bijna veertig jaar geleden maakte Dick de Groot voor het eerst zijn opwachting bij Ajax. Nadat hij zo'n tien jaar in diverse elftallen had gespeeld, maakte hij de overstap naar het trainersvak. Samen met Bobby Haarms bedacht hij trainingen voor de jeugd. In 1975 tekende De Groot een contract en daarna kreeg hij achtereenvolgens de Cl- en de B-junioren onder zijn hoede. Na een korte tussenstop bij de zaterdagafdeling is De Groot tegenwoordig weer werkzaam bij de jeugd. Daar vierde hij het afgelopen seizoen zijn vijfentwintigjarig jubileum. Bovendien werd hij, tijdens een speciale receptie, benoemd tot Lid van Verdienste. De jeugdelftallen van Ajax spelen hun thuiswedstrijden op de Toekomst. Op zaterdag spelen de Al, A2, BI, D2, El en E2. Op zondag spelen de B2, Cl, C2 en Dl. Vanwege zijn 25-jarig jubileum als trainer bij Ajax werd Dick de Groot dit jaar benoemd tot Lid van Verdienste van de club. 94 AJAX PRESENTATIEGIDS 2000 - 2001

Presentatiegids (1987-2013) | 2000 | | pagina 94