Media Ajax heeft verscheidene uitingen tot zijn beschikking om het publiek te informeren over de club. Naast de traditionele media als het Ajax Magazine en het programmaboekje Kick Off, wordt ook van nieuwe media als teletekst en internet intensief gebruikt gemaakt. Ajax Magazine Het officiële clubblad van Ajax is Ajax Magazine. Het blad is een uitgave van Ajax in samenwerking met Tema Uitgevers en verschijnt acht maal per jaar. Tegelijk met het eerste nummer van het seizoen verschijnt bovendien de Presentatiegids. Ajax Magazine brengt middels interviews, columns, reportages en fraai fotowerk heden en verleden van Ajax in beeld op een wijze die het bewaren waard is. Een jaargang Ajax Magazine kan worden ingebonden in een speciale verzamelband. Redactie Ajax Magazine: Postbus 12522, 1100 AM Amsterdam Zuidoost, fax: 023-3111483, e-mail: m.sleutelberg@ajax.nl. Advertenties: Tema Sport, Debbemeerstraat 25, 2131 HE Hoofddorp, telefoon: 023-5635434, fax: 023-5633054, www.temabv.nl. Abonneeservice: 023-5639681 (8.30-10.00 uur). Kick Off Bij alle thuiswedstrijden verschijnt de Kick Off, een uitgave van Ajax in samenwerking met Z-Press. Het officiële programma van Ajax bevat informatie over de tegenstander, de meest recente uitslagen, de standen, de vermoedelijke opstellingen, voor- en nabeschouwingen en het laatste nieuws. De Kick Off wordt los verkocht bij thuiswedstrijden van Ajax. Het officiële Ajax-jaarboek Na afloop van ieder seizoen verschijnt het officiële Ajax-jaarboek met beschrijvingen van alle gespeelde wedstrijden en alle statistische gegevens over de wedstrijden en de spelers. Het jaarboek wordt geschreven door Ajax' teammanager David Endt en is te koop in de Fanshop, bij Ajax Direct en in de boekwinkel. 'Ajax Nieuws' in de Echo Op de woensdag voorafgaand aan de meeste thuiswedstrijden van AJAX PRESENTATIE Ajax verschijnt in het Amsterdamse stadsblad de Echo een speciale Ajax-pagina. 'Ajax Nieuws' informeert de lezer niet alleen over de komende wedstrijd van de rood-witten, maar is ook lezenswaardig door de exclusieve interviews met de Ajacieden. www.ajax.nl De persconferentie is nog volop aan de gang als op de Ajax-website het nieuws al wereldkundig wordt gemaakt. Ook wedstrijdverslagen en -beelden staan snel na het laatste fluitsignaal op de club-website. Maar www.ajax.nl biedt meer. Onze rijke voetbalgeschiedenis, voorbeschouwingen, interviews, spelersinformatie en up-to-date statistieken zijn beschikbaar. Via het forum en de chatbox laat de supporter zijn mening horen. Met de nieuwsbrief Ajaxmail ontvang je bovendien al het laatste nieuws in je eigen mailbox. Natuurlijk kunnen online ook Ajax-producten worden aangeschaft. Check out www.ajax.nl want vanaf het begin van het seizoen zal de site een compleet nieuwe vormgeving hebben. Bovendien zullen er allerlei nieuwe features komen om een nog betere service te verlenen aan alle Ajax-fans in Nederland en ver daarbuiten. Ajax Official Products Catalogus Ajax Official Products Catalogus is een uitgave van Ajax Direct waarin een breed assortiment Ajax-artikelen wordt aangeboden. Van de complete adidas-collectie tot allerlei fan-artikelen zoals schoolspullen, audio- en videoproducten, slaapkamerartikelen en natuurlijk spelersartikelen. Bestellen gaat heel gemakkelijk, met een gratis te versturen bestelkaart of per telefoon, waarna de bestelde artikelen netjes thuis gebracht worden. Ajax Direct, telefoon: 0900-2002200, www.ajax.nl. Teletekst op AT5 en NOS Pagina 510 van AT5-teletekst geeft informatie over onder meer uit het trainingsschema, het wedstrijdprogramma en het verkrijgen van kaartjes. Informatie over Ajax is eveneens te vinden op pagina 660 van NOS-teletekst. Videoschermen De grote videoschermen boven beide doelen in de Amsterdam ArenA worden gebruikt voor het vertonen van videoclips, hoogtepunten van vorige wedstrijden en het duel van de dag. r- HiMlir

Presentatiegids (1987-2013) | 2000 | | pagina 117