Official Ajax Fanshop Ajax Direct Na het beheer van de Fanshop de eerste jaren in de ArenA in franchise te hebben weggegeven, heeft Ajax nu zelf de exploitatie van zijn eigen Fanshop in handen. Samenvallend met de start van de nieuwe kledingsponsor adidas heeft de eerste week van juli 2000 in het teken gestaan van een kleine metamorfose in de shop. genot om je in de Ajax-wereld te wanen. Afhankelijk van enkele ontwikkelingen in en om de ArenA zal er wellicht in de loop van het seizoen nog een grondige verbouwing plaatsvinden. Het doel hiervan zal dan zijn om een bezoek aan de winkel tot een optimale voetbal-belevenis te maken. Leden van de supportersvereniging kunnen op vertoon van hun pas met korting kopen en ook voor enkele andere groeperingen is er voordeel te behalen. De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 09.30 uur tot 18.00 uur, op zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Op zondagen zijn de openingstijden variabel, afhankelijk van wedstrijden of andere evenementen. Uiteraard zijn tijdens de Ajax-evenementen zowel de Fanshop als de verkooppunten op de omlopen in het stadion geopend. Official Ajax Fanshop, Arena Boulevard 1-3, 1101 AX Amsterdam Zuidoost, telefoon: 020-3111685 020-3111687. Official Ajax Fanshop/Duo Sports, Raadhuisstraat 30-40, 1016 DG Amsterdam, telefoon: 020-5304160. Door de integratie van de Fanshop in Ajax Direct, de eigen verkoop-tak van Ajax waar ook de mailorder en internet-activiteiten onder vallen, heeft Ajax de cirkel rond. Er kan nu onder eigen supervisie gewerkt worden aan een optimale service voor de fans. Door het goed op elkaar afstemmen van de verschillende kanalen zal in de komende jaren een eenduidig beeld voor de fans ontstaan, met vele extra mogelijkheden en een verhoogd serviceniveau. Zo zullen er in het hoofdgebouw diverse activiteiten ontwikkeld worden. Het prijsbeleid zal scherp in de gaten gehouden worden (met gelijke prijzen in de catalogus en in de shop). Door de combinatie van internet en een winkel worden handige constructies mogelijk, waardoor bijvoorbeeld op wedstrijddagen lange wachttijden voorkomen kunnen worden. Door het goed gebruiken van de aanwezige informatie zal Ajax met het mailorderen steeds beter in staat zijn om de fans op hun wenken te bedienen. Een vernieuwde shop op de site zal straks een absolute trekpleister worden. Het aanvragen van een catalogus via internet hoeft dan ook niet meer: de catalogus staat dan namelijk op de site! Ajax zal zich ook sterk maken voor meer veilige betaalmethoden op internet en een toegankelijk gebruik van de site. Waar ook ter wereld en wanneer men maar wil, kan iedereen nu bij Ajax zelf (dus een betrouwbaar adres met honderd procent officiële producten) een groot assortiment Ajax-fan-artikelen verkrijgen. Uiteraard met alle mogelijkheden die daarbij horen, zoals bijvoorbeeld het laten bedrukken van het uit- of thuisshirt met een eigen naam of die van een favoriete speler, ruilen, kortingen, etcetera. Wie nu de Official Ajax Fanshop een bezoek brengt, komt terecht in een echte winkel waar het fan-gehalte toch hoog is gebleven. Een schitterende collectie kleding (waaronder uiteraard het splinternieuwe uit- en thuistenue) en een grote diversiteit aan andere fan-artikelen, maken dat iedere bezoeker iets van zijn of haar gading kan vinden. Het open karakter van de winkel en de frisse uitstraling die er in korte tijd aan gegeven is, maken het tot een De Ajax-fan vindt het uitgebreide assortiment Ajax-artikelen in de Fanshop, de catalogus en op de site. Tot slot zal Ajax ook op evenementen in en om de ArenA op een herkenbare manier acte de présence geven. AJAX PRESENTATIEGIDS 2000 - 2001 111

Presentatiegids (1987-2013) | 2000 | | pagina 111